Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ogrzewacze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Ogrzewacz survivalowy tudzież zwany inaczej ogrzewacz rąk, to produkt nie tylko na dalekie wyprawy, przyda się on każdemu w mroźny, zimowy poranek. Na rynku i w sklepach dostępne są różne ogrzewacze turystyczne. Dowiedz się, czym się od siebie różnią.

Różne rodzaje ogrzewaczy turystycznych do rąk.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz 4 rodzaje skutecznych ogrzewaczy turystycznych.

Pierwszym rodzajem ogrzewaczy turystycznych jest ogrzewacz węglowy. Warto posiadać taki ogrzewacz survivalowy, chroniący przed odmrożeniem rąk podczas wyprawy. Jest on kompaktowy i lekki, zmieści się zatem w każdym plecaku. W sklepie oferujemy na przykład ogrzewacz do rąk węglowy MFH, którego wkład pozwala na 10 godzin grzania. Możesz oczywiście podzielić wkład na mniejsze, odpowiednie do potrzebnego Ci czasu grzania części. Należy podpalić wkład, zamknąć w ogrzewaczu i cieszyć się jego ciepłem.

Kolejny ogrzewacz rąk to ogrzewacz chemiczny. Jest on również niedużych rozmiarów, zmieści się nawet do kieszeni. Również zapewnia on ciepło na kilka godzin. 

Inny rodzaj ogrzewaczy turystycznych to benzynowe ogrzewacze. Są one bezpieczne w obsłudze. Działają na paliwie, jakim jest benzyna ekstrakcyjna spalana na platynowym żarniku. Ogrzewacze turystyczne benzynowe posiadają niewielkie rozmiary i swoim wyglądem przypominają zapalniczki. Jest to wygodna i praktyczna opcja na ekstremalne wyprawy.

Ostatnią grupę stanowią ogrzewacze do rąk żelowe. Są one ogrzewaczami turystycznymi wielorazowego użytku. To dobry wybór dla wędkarzy, podróżników ale też świetnie sprawdzą się jako ciepły okład domowy. Aby uaktywnić ten rodzaj ogrzewacza rąk należy złamać blaszkę znajdującą się w środku, a przez 1,5 godziny będziemy cieszyć się przyjemnym ciepłem. Przed ponownym użyciem trzeba umieścić taki podgrzewacz turystyczny we wrzątku na 6 minut w celu reaktywowania podgrzewacza. Dodatkowo również po schłodzeniu, płyn utrzymuje długo swoją niską temperaturę, więc można zastosować go także jako zimny okład.

Czy ogrzewacze dostępne na rynku, są tylko do rąk?

W naszej ofercie sklepu są dostępne nie tylko ogrzewacze do rąk. Znajdziesz tam także między innymi wygodne wklejki “grzejki” samoprzylepne do ciała, które mogą służyć do ogrzania ciała. Mogą rozgrzewać nawet do 12 godzin. Kolejną alternatywą ogrzewacza turystycznego, mogą stać się ogrzewacze dedykowane stopom. Chronią one skutecznie przed odmrożeniami. Ogrzewacz posiada formę wkładek do butów, działa do 5 godzin, a jego działanie można przerwać odcinając dostęp powietrza przez zamknięcie w szczelnym woreczku. Te ogrzewacze turystyczne posiadają w swoim składzie żelazo oraz węgiel aktywny.

Ciekawym produktem dostępnym w sklepie jest też podgrzewacz chemiczny bezpłomieniowy. Jest to produkt pozwalający na podgrzanie jedzenia w warunkach braku dostępu do ogniska lub kuchenki gazowej. Czas działania takiego ogrzewacza turystycznego to 25 minut.

Zapraszamy serdecznie do zapoznanią się z pełną, szeroką ofertą ogrzewaczy turystycznych, naszego sklepu internetowego Hobby4men.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com