Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Zestaw do gotowania BCB Adventure Cooking

Kod SKU: CN020
Kod EAN: 5908262149800
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
199,00 zł
Kuchnia turystyczna to coś, co nie umknie uwadze miłośników przygody. Ty też możesz przyrządzić ciepły posiłek podczas pobytu w terenie, wybierając odpowiednie kuchenki turystyczne. Bez względu na to, czy kochasz wyprawy pod namiot, czy wolisz survival, Kuchnia turystyczna – Kuchenki i paliwo BCB Zestaw do gotowania BCB Adventure Cooking zawsze przyjdzie Ci z pomocą. Zamów teraz.

Zestaw do gotowania BCB Adventure Cooking zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne, by w warunkach polowych przygotować ciepły i pożywny posiłek.


Założeniem firmy BCB International – producenta zestawu – jest to, aby można było polegać na przygotowanych przez nich pakietach survivalowych, niezależnie od warunków, czy będzie to dżungla, środek pustyni czy też połowa drogi na szczyt góry.


Tworząc niniejszy zestaw pomyślano dosłownie o wszystkim. Poczynając od małej, składanej, aluminiowej kuchenki wraz z żelowym paliwem niezbędnym do rozpalenia ognia, poprzez zestaw dwóch menażek, w których podgrzejemy posiłek, aż po niezbędnik turystycznych sztućców, a nawet antyseptyczny żel do czyszczenia rąk.


Zabierając ze sobą na wyprawę zestaw do gotowania BCB Adventure Cooking, można mieć pewność, iż przygotowanie pożywienia w warunkach polowych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.


W zestawie:

• dwie aluminiowe menażki BCB (mniejsza i większa)

• BCB Steridex Hand Cleanser - antyseptyczny żel do higieny rąk bez użycia wody

• składana, aluminiowa kuchenka

• stalowy niezbędnik turystyczny KFS ( knife, fork, spoon ) - nóż, widelec i łyżka

• otwieracz do puszek

• mini krzesiwo BCB z kompasem i blaszką do krzesania

• plastikowa butelka z paliwem żelowym

Więcej informacji
Kod SKU CN020
Producent BCB
Kod EAN 5908262149800
Więcej informacji
Kod SKUCN020
ProducentBCB
Kod EAN5908262149800
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do gotowania BCB Adventure Cooking
Twoja ocena
Więcej z BCB
Polecamy również: