Zestaw Winchester- nóż Stagecoach z scyzorykiem Heel Tin(31-003536)

Zestaw Winchester- nóż Stagecoach z scyzorykiem Heel Tin(31-003536)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Zestaw Winchester- nóż Stagecoach z scyzorykiem Heel Tin(31-003536)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 1027638
EAN: 013658155886
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
159,00 zł

Scyzoryk STAGECOACH i nóż HEEL SPUR to dwa z najpopularniejszych modeli marki WINCHESTER. Noże w tym zestawie znajdują się w ozdobnym opakowaniu prezentowym. Model HEEL SPUR to solidny nóż składany z blokadą typu Linerlock stanowiący idealne rozwiązanie do codziennego użytku, natomiast STAGECOACH to klasyczny scyzoryk o trzech ostrzach z różnymi profilami głowni (clip point, sheeps foot, drop point) nawiązującym do modelu noża pasterskiego. Oba modele noży odznaczają się ozdobnym gatunkiem drewna na rękojeści tzw. Zebrano i posiadają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej 7Cr17MoV.

Nóż Heel Spur

Gerber Winchester Heel Spur to składany nóż zaprojektowany dla myśliwych, sprawdza się też w codziennym użytkowaniu.

Okladzina rękojeści  wykonana jest z bardzo twardego drewna Zebrawood. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej 7Cr17MoV podano obróbce Stonewash, która zwiększa jego wytrzymałość i odporność na korozję (przypomina satynowy wygląd). Rezultatem jest bardzo ładny nóż.

Cechy:

jest niewielki i praktyczny
spłaszczona głownia
rękojeść posiada wgłębienia dla lepszego chwytu
klips do kieszeni zapewnia bezpieczne i dyskretne trzymanie noża

- długość całkowita: 221 mm
- długość po zamknięciu: 126 mm
- długość ostrza: 94 mm
- materiał ostrza: stal nierdzewna 7Cr17MoV
- materiał okładziny: drewno

Scyzoryk STAGECOACH

Winchester Stagecoach to lekki scyzoryk, wyposażony w trzy ostrza o różnych profilach. Ostrze na każdą okazję, w jednym narzędziu, wykończonym drewnem i stalą nierdzewną. Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że możesz go zawsze mieć pod ręką.

Stagecoach to utrzymany w klasycznym stylu scyzoryk sygnowany marką legendarnego producenta broni strzeleckiej Winchester. Drewniane okładziny i inskrypcje Winchester na chwycie nadają mu charakteru przypominającego czasy Dzikiego Zachodu, zaś wysoka jakość wykonania sprawia, że Stagecoach jest solidnym narzędziem, które nie boi się wyzwań.

Scyzoryk wyposażono w trzy składane ostrza o zróżnicowanej długości i profilu: Clip Point, Drop Point i Sheepsfoot. Pozwala to dobrać odpowiednie narzędzie do każdego zadania. Wykonano je ze stali nierdzewnej poddanej obróbce Stonewash, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na korozję.

Chwyt noża wykonano z drewna Zebrano, wzmocnionego stalowymi bolsterami. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze scyzoryk możemy nosić zawsze przy sobie, w kieszeni lub pokrowcu.

- stal: nierdzewna 7Cr17Mov
- długość po złożeniu: 71 mm
- długość ostrzy: 50 mm /35 mm / 35 mm
- materiał ręk

Więcej informacji
Kod SKU1027638
ProducentGERBER
EAN013658155886
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com