Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

3M PELTOR

3M PELTOR
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Peltor od 3M

Poznaj działający na całym świecie koncern, który dba nie tylko o wysoką jakość produktów, ale także o otaczający cię świat. 3M Peltor spełni twoje oczekiwania i jednocześnie pokaże ci najnowsze technologie, na które musisz zwrócić uwagę. Zamów już teraz jeden z ich produktów i samodzielnie sprawdź ich wyjątkowość!

Poznaj 3M Peltor – amerykańska jakość w Polsce!

3M to amerykański koncern, który powstał w 1902 roku. Działa w wielu krajach świata i w sumie zatrudnia prawie 100 tys. pracowników. Co roku wartość sprzedaży produktów wynosi prawie 30 mld dolarów! W Polsce także można znaleźć fabryki 3M Peltor, które są obecne na rynku od ok. 30 lat. Firma posiada 4 ośrodki produkcyjne, w tym dwa we Wrocławiu, w Janowie oraz w Rabce. W sumie w Polskich fabrykach pracuje ok. 4 tys. pracowników.

3M Peltor dba o środowisko

Firma 3M Peltor dba o środowisko. Do 2050 roku ma osiągnąć tzw. neutralność węglową, co oznacza, że na całym świecie przestanie wykorzystywać spalanie węgla do napędzania swoich produkcji. Ten cel będzie kosztował przedsiębiorstwo w sumie miliard dolarów! Co jednak ważne, w Polsce ten cel już został osiągnięty. Produkty tworzone w lokalnych zakładach są więc wytwarzane w fabrykach napędzanych prądem elektrycznym, który został wyprodukowany w ekologiczny sposób.

Kup, aby wesprzeć dobre warunki pracy

3M dokłada wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewnione jak najlepsze warunki pracy. Nie bez powodu przedsiębiorstwo zostało uznane za jedną z Najbardziej Etycznych Firm Świata wg. Ethisphere Institute. Wsparcie pracowników jest niezwykle istotne, tak samo jak lokalne społeczności, w których ci żyją. Dlatego odziały funkcjonujące w Polsce wspierają wrocławski Bank Żywności, dostarczają komputery do szkół, a także angażuje się w akcje świąteczne. Jeśli więc zależy ci, aby produkty, które kupujesz, pochodziły z szanujących człowieka oraz jego rozwój źródeł, musisz koniecznie zainteresować się tym, co znajdziesz w ofercie 3M Peltor. Na pewno nie będziesz tego żałować!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com