Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alarmy domowe

Alarmy domowe
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zabezpiecz swój dom za pomocą niewielkiego, ale skutecznego alarmu. Czuj się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania. Alarmy domowe obecne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się zarówno w miejscu regularnego pobytu, jak i w garażach, wiatach czy schowkach.

Alarmy domowe: ogranicz codzienne włamania

W 2020 roku w Polsce miało miejsce ponad 70 tys. włamań, z czego niespełna 50% zostało wykryte. Alarmy domowe zainstalowane w mieszkaniach mogą znacznie zwiększyć szansę na to, że taka sytuacja zostanie zauważona. Warto na to zwrócić uwagę szczególnie wtedy, gdy chce się ochronić miejsca znajdujące się w oddaleniu od innych zabudowań. Narażone mogą być domy jednorodzinne czy stojące na uboczu wiaty.

Zdając sobie doskonale sprawę z tego, jak istotne jest bezpieczeństwo w domu, oferujemy produkty marki Orno, która od 2001 roku produkuje elektronikę, stawiając na innowacyjne podejście do swoich projektów. Ich produkty cieszą się popularnością nie tylko w granicach kraju. Pozytywne opinie użytkowników bez wątpienia zaś mogą zachęcać do zakupów.

Zabezpiecz swoje okna lub drzwi

W parterowych mieszkaniach lub na witrynach sklepowych ryzyko włamania się przez okna znacznie wzrasta. Dlatego też, jeśli mieszkasz lub pracujesz w niespokojnej okolicy, warto zamontować odpowiednie zabezpieczenia. Alarm, który będzie reagował tylko na ruch w wyznaczonym miejscu, może naprawdę skutecznie przynieść spokój ducha wszystkim, którzy będą przebywali w okolicy.

Wybierz alarm okienno-drzwiowy marki Orno, dzięki któremu zawsze usłyszysz włamywacza. W zestawie znajdują się trzy sztuki posiadające syrenę o głośności 90 dB.

Alarmy domowe: idealny do garażu

W przeciwieństwie do mieszkania lub sklepu, w garażach często brakuje okien. Dlatego w ich przypadku lepiej może sprawdzić się alarm bezprzewodowy, który wykrywa ruch z odległości kilku metrów. W ten sposób nie zrezygnujesz z bezpieczeństwa, jednocześnie lepiej zabezpieczając pomieszczenie. Prawdopodobnie będziesz musiał jednak pamiętać o tym, aby zaraz po wejściu do środka, wyłączyć sygnał, jaki uruchamia się w ciągu kilku kolejnych sekund.

Wybierz alarm domowy bezprzewodowy, który posiada głośność 90 dB oraz dość szeroki kąt widzenia. W zestawie znajdują się dwa piloty pozwalające na jego kontrolę, a on sam jest zasilany na wygodne baterie.

Alarmy na inne okazje to też dobry pomysł

Nie musisz chronić się jedynie przed włamaniem do swojego domu. Przed innymi nieszczęśliwymi wypadkami również możesz przynajmniej częściowo się ochronić i warto to wykorzystywać. Na przykład, jeśli istnieje duża szansa zalania Twojego mieszkania, zainstaluj specjalny alarm, który poinformuje Cię o powstającej powodzi. W ten sposób skutecznie ochronisz swój dobytek np. w przypadku awarii w łazience.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie zawsze powinny być na pierwszym miejscu. Dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio chronić się przed nieszczęśliwymi wypadkami. Wybierając jeden z oferowanych przez nas alarmów, zapewnisz je sobie oraz bliskim, ograniczając bezprawne działania innych osób.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com