Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Baterie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Choć są coraz częściej zastępowane przez inne przedmioty, baterie wciąż są w regularnym użytku. Wiele latarek, zwłaszcza tych niewielkich, zasilają właśnie one. Dlatego jeśli posiadasz sprzęt elektroniczny, który wymaga takiej formy zasilania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Baterie przydatne także w survivalu

Baterie są łatwym w użytku, choć zwykle jednorazowym źródłem energii. To, co jednak sprawia, że są tak cenne, szczególnie dla osób zajmujących się survivalem, jest ich trwałość. W temperaturze pokojowej utrzymują swoje właściwości nawet przez kilkanaście lat! Z tego powodu, jeśli chcesz być gotowy na nadejście nagłego kryzysu, dobrze zrobisz, zaopatrując się właśnie w nie oraz w sprzęt, który będą w stanie zasilić. W ten sposób w razie nagłego wypadku będziesz gotów, aby od razu działać.

Wbrew pozorom, baterie alkaliczne nie są aż tak starym wynalazkiem. Ich prototyp powstał w 1959 roku. Dziś jednak są wielokrotnie bardziej wytrzymałe od swojego pierwowzoru: podaje się, że nawet do 40 razy.

Jaki rodzaj baterii wybrać do latarki?

To nie jest pytanie, na które da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bateria musi być dostosowana do posiadanego przez Ciebie produktu. Dlatego też uważnie zapoznaj się z opisem producenta lub instrukcją obsługi, bądź opakowaniem produktu. W tych miejscach powinieneś być w stanie znaleźć informacje, w jaki sposób dany przedmiot może być zasilany. W naszej ofercie znajdziesz np. produkty marki Surefire, które stosuje się zwykle do aparatów fotograficznych oraz taktycznych latarek.

Odporne na rozładowywanie się baterie litowe

Zależy Ci na tym, aby Twój sprzęt długo wytrzymał? Postaw na baterie litowe, np. marki Nitecore. Powinny one spełnić wymagania nawet tych najbardziej wymagających osób, które chcą stawiać na wysokiej jakości produkt.

Gdy w trakcie pobytu na zewnątrz jakaś z Twoich baterii ulegnie zepsuciu, pamiętaj, aby nie wyrzucać jej na ziemię. Weź ją ze sobą i pozbądź się jej dopiero w miejscu, w którym dostępna będzie segregacja śmieci. W tych przedmiotach zachodzą skomplikowane procesy chemiczne, dlatego musisz zwracać na to szczególną uwagę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com