Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kompasy, busole, nawigacja gps

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 34

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 34

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

W trakcie wędrówki do miejsc, do których nie zawsze dociera zasięg sieci, należy koniecznie zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci się odnaleźć w terenie. Kompasy, busole, nawigacja GPS: dzięki tym przedmiotom nie zgubisz się w nieznanym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które ułatwią każdą wyprawę!

Kompasy, busole, nawigacja GPS: czemu są tak istotne? 

Choć w mieście dostęp do sieci wydaje się oczywisty, nawet w polskich lasach już nie musi taki być. Zasięg może zaniknąć w każdym miejscu, a co za tym idzie: jeśli nie znasz terenu, może okazać się, że bez niego, nie jesteś w stanie odnaleźć drogi do domu. Dlatego narzędzia, które pozwalają na odnalezienie drogi w sposób analogowy, są absolutną wyprawą każdej wyprawy. Przydatna będzie nie tylko mapa. Kompasy, busole, nawigacja GPS  – to one pozwolą Ci szybkie i sprawne odnalezienie się w trasie. Dlatego nigdy o nich nie zapominaj. 

Jaki kompas warto mieć przy sobie?

Lubisz spacerować po lesie, oddalając się regularnie od swojego miejsca zamieszkania? A może wybierasz się na wyprawę survivalową i chcesz zabrać jak najmniejszy bagaż? W takiej sytuacji może przydać Ci się niewielki, ale bardzo podręczny kompas, dzięki któremu bez problemu odnajdziesz drogę do domu. Produkt marki BCB wytrzymuje obciążenie do 24 kg, dlatego nawet jeśli zapodzieje się na dnie Twojego plecaka, możesz być pewny, że w dalszym ciągu będzie dobrze działał. Zmieści się też do każdej kieszeni, czy portfela, w związku z czym możesz go mieć zawsze przy sobie.

Dla prawdziwego podróżnika: kompas zamiast zegarka

Jeśli naprawę kochasz podróżowanie, wybierz kompas na nadgarstek. Ten lekki przedmiot świetnie sprawdzi się, gdy planujesz często korzystać z mapy. Nie będziesz musiał go szukać w plecaku ani obawiać się, że go zgubisz. Posiadając go na ręce, będziesz w stanie natychmiast sprawdzić, czy poruszasz się w dobrą stronę i czy aby na pewno trasa, którą wybrałeś, jest tą odpowiednią. Na dodatek ten niewielki przedmiot może bardzo skutecznie zastąpić zegarek. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś nosił go także na co dzień.

Podróżuj bezpiecznie. Kompasy, busole, nawigacja GPS

Zadbanie o bezpieczeństwo swoje oraz swoich towarzyszy jest podstawą każdej wyprawy, a świadomość, gdzie obecnie się znajdujesz, również wlicza się w tę kategorię. Dlatego zawsze warto mieć o jedną mapą, czy busole więcej, niż o jedną za mało. Z tego powodu dobrze zrobisz, zaopatrując się w kilka przedmiotów tego typu. To nigdy nie było prostsze! Możesz na przykład zakupić kompas w formie breloku. W ten sposób nigdy go nie zgubisz!

Oczywiście w Twoim plecaku powinien znajdować się także najbardziej klasyczny, wojskowy kompas. Wyprawy survivalowe pod namiot po prostu nie mogą się obyć bez tego typu gadżetu. Pamiętaj, aby dla własnego bezpieczeństwa nigdy do końca nie wierzyć cyfrowym technologiom i zawsze mieć przy sobie analogową alternatywę. Ich niższa awaryjność stanowi wyższą gwarancję tego, że bezpiecznie odnajdziesz drogę do celu. 

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com