Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Zestawy przetrwania

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 23

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 23

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Chcesz sprawdzić samego siebie i poczuć się jak prawdziwy mężczyzna, próbując przetrwać samodzielnie w lesie? Zestawy przetrwania pomogą Ci w realizacji tego celu. Z ich pomocą będziesz mógł ograniczyć swój bagaż do minimum i sprawdzić, czy poradzisz sobie w najtrudniejszych sytuacjach. 

Zestawy przetrwania: po co komu survival?

Survival, czyli sztuka przetrwania to coś, co może przydać się każdemu człowiekowi. Dzięki niemu nauczysz się, jak przetrwać w bardzo trudnych warunkach, z dala od cywilizacji. To umiejętność niezwykle praktyczna, przygotowująca nie tylko do ewentualnej światowej katastrofy. Dzięki niej będziesz po prostu lepiej radził sobie w trudnych sytuacjach i staniesz się znacznie bardziej kreatywny. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, warto zaopatrzyć się w zestawy przetrwania.

Zależnie od tego, jaki konkretnie wybierzesz zestaw, możesz w nim znaleźć albo najbardziej konieczne przedmioty, które pozwolą Ci przeżyć samodzielnie w lesie, bądź też nieco bardziej rozbudowany komplet. To, jaki będzie Ci potrzebny, zależy od Ciebie oraz Twoich prywatnych umiejętności. 

Rozbudowany zestaw survivalowy dla każdego 

Na sam początek dobrze zrobisz, wybierając bardziej rozbudowany zestaw. Możesz postawić na taki, który został stworzony przez markę BCB. W podręcznej, metalowej puszce, znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby zacząć radzić sobie samodzielnie, w tym igłę i nici, narzędzia do pisania, świeczkę czy linę. Możesz też wybrać podobny, choć nieco mniejszy produkt tej samej firmy. W ozdobnym opakowaniu znajdziesz latarkę, krzesiwo czy wodoodporne zapałki.

Pamiętaj jednak, aby przed wyruszeniem zapoznać się ze znajdującą się w nich instrukcją. Nie zapominaj, że to Twoje bezpieczeństwo zawsze powinno być najważniejsze, dlatego nim rzucisz się na głęboką wodę, dowiedz się o tego typu wyprawach jak najwięcej i nigdy nie rezonuj z apteczki pierwszej pomocy. Dowiedz się też, jakie leki i suplementy zaleca Twój lekarz.

Niepozorne, a przydatne: bransoletka z paracordu

Bransoletka wykonana z pracordu to pozornie tylko ładny przedmiot, który może stanowić ozdobę. Jednak jednocześnie jest po prostu bardzo praktyczny. Lina, z której został stworzony, jest bardzo wytrzymała i może przydać Ci się w trakcie każdego wyjazdu. Wystarczy rozpleść ozdobę, aby skutecznie zawiązać zepsuty plecak, albo pomóc sobie we wspinaniu się na drzewo. Dlatego nie warto z niej rezygnować. Nie dość, że stanowić będzie dobry dodatek do Twojego ubioru to jeszcze sprawdzi się w krytycznych sytuacjach. 

Zestawy przetrwania: karta wielofunkcyjna na każdy wyjazd

Od osób zajmujących się survivalem, wiele nauczyć się może nawet zwyczajny podróżnik. Na przykład karty wielofunkcyjne (takich jak ta marki UST Brands) mogą przydać się zawsze. Niewielkie i mieszczące się do kieszeni, wspomogą Cię w wielu sytuacjach. Za ich pomocą otworzysz butelkę, czy spiłujesz niewielki element bądź też wkręcisz śrubę. 

Te i inne przedmioty, ułatwiające przetrwanie na łonie natury, znajdziesz zawsze w naszej ofercie.