Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alkomaty

Alkomaty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Ich historia sięga lat 20. XX wieku. Już wtedy pojawiała się świadomość, że prowadzenie samochodu pod wpływem to nie jest dobry pomysł. Dlatego też alkomaty są obecnie w codziennym użytku wielu osób, nie tylko funkcjonariuszy policji. Również i Ty możesz mieć taki w swoim samochodzie, aby w razie potrzeby sprawdzić zawartość alkoholu we krwi: swojej lub swoich znajomych.

Alkomaty: także do codziennego użytku

Alkomaty kojarzą się przede wszystkim z kontrolą funkcjonariuszy policji, jednak mogą być też wykorzystywane w codziennych sytuacjach. Jednorazową wersję, pod postacią niewielkiego testu, możesz mieć zawsze w swoim samochodzie. Jest niewielki, dlatego zmieści się także do bagażu np. w trakcie pieszej podróży po górach lub parkach narodowych. Jako pracodawca również możesz postawić na kilka sztuk tego typu produktu, aby w razie wątpliwości co do stanu pracownika, móc sprawdzić, co się z nim tak naprawdę dzieje. W ten sposób będziesz mógł zawsze sprawdzić, czy Ty lub osoby w Twoim otoczeniu powinny siadać za kierownicą.

Profesjonalny alkomat dla bardziej wymagających

Pracujesz w firmie zajmującej się transportem albo jesteś przedstawicielem służb mundurowych? To oznacza, że prawdopodobnie częściej będziesz miał okazję, by sprawdzać czyjąś trzeźwość. W takiej sytuacji koniecznie zainwestuj w lepszej jakości alkomat elektrochemiczny, po który sięgniesz w każdej chwili. Model FITalco Neon F1 pozwala na bardzo dokładne przebadanie obecności alkoholu we krwi, a w zestawie znajdziesz również ładowarkę samochodową.

Zawsze stawiaj bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Twoje zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości, jakie możesz posiadać. Dlatego też powinieneś bardzo dbać o swoje bezpieczeństwo. Nigdy nie wsiadaj do samochodu po alkoholu, a jeśli nie jesteś pewien, czy wytrzeźwiałeś, skorzystaj z testu i dostosuj się do jego wyniku. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że nie spowodujesz niebezpiecznego wypadku oraz że Twoja reakcja będzie wystarczająco szybka w razie nagłego wydarzenia.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com