Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Narzędzia ratunkowe, skórzane podkładki, czy wielofunkcyjne karty: choć te przedmioty nieco trudniej sklasyfikować, są niezbędne w życiu większości prawdziwych mężczyzn. Sprawdź, jakie z nich sprawdzą Ci się najlepiej. To może być też świetny pomysł na upominek lub prezent dla kogoś, kto lubi parać się majsterkowaniem!

Lubisz swoje narzędzia? Zainwestuj w osłony na ostrza!

Wysokiej jakości narzędzia nie powinny leżeć luzem w skrzynce. Mogą się w ten sposób porysować i zepsuć. Ponadto, wyciąganie ich może być po prosty dość niebezpieczne: w ten sposób możesz łatwo poranić swoje palce. Z tego powodu dobrze jest zainwestować w osłony na ostrza, np. siekiery. W ten sposób zabezpieczysz i siebie, i przedmiot. Takie osłony zwykle wykonywane są ze skóry, przez co charakteryzuje je dość duża wytrzymałość. Świetnie przepuszczają też powietrze i chronią przedmiot przed wilgocią. Dlatego jeśli posiadasz w swoim domu przedmioty posiadające ostrza, to może okazać się niezbędny gadżet.

Karty wielofunkcyjne: idealny dodatek do portfela

W portfelu każdego mężczyzny powinna znaleźć się karta wielofunkcyjna. Za jej pomocą możesz zmierzyć niewielki przedmiot, otworzyć butelkę, czy spiłować jakiś niewielki fragment. Możesz go przyczepić do swoich kluczy albo schować do portfela, dzięki czemu będziesz zawsze miał ją przy sobie. To też bardzo dobry pomysł na niewielki upominek, lub dodatek do większego prezentu dla każdego. W końcu nie musisz być hobbystą zajmującym się majsterkowaniem, aby natrafić na drobny problem, który może być skutecznie rozwiązany za pomocą podobnego narzędzia.

Jeśli nie chcesz takiej karty nosić w widocznym miejscu, możesz zaopatrzyć się w specjalną osłonkę, którą bez problemu schowasz do kieszeni spodni. W ten sposób będziesz mieć ją zawsze w przeznaczonym do tego miejscu. 

Podręczna pierwsza pomoc: narzędzia ratunkowe Bodyguard

Udzielenie pierwszej pomocy leży w obowiązku każdego obywatela Polski. Nigdy nie wiesz, kiedy zdarzy się jakiś wypadek. Z tego powodu zawsze dobrze jest mieć przy sobie narzędzie ratunkowe Bodyguard. To niewielki przedmiot, za pomocą którego m.in. zbijesz szybę, gdy zostaniesz zatrzaśnięty w jakimś pojeździe lub budynku. Urządzenie potrafi również wydawać alarm, który w razie potrzeby wezwie pomoc lub rozświetli Ci trasę za pomocą latarki. To coś, co zawsze warto mieć przy sobie.

To też doskonałe uzupełnienie do plecaka, gdy wyjeżdżasz na camping lub idziesz na wycieczkę do lasu. W takich miejscach może nie być zasięgu lub prądu, co utrudni korzystanie z telefonu, a jeśli w takim miejscu zdarzy się wypadek, poinformowanie ekipy poszukiwawczej o swoim położeniu jest czymś kluczowym. 

Pozostałe przedmioty, które mogą Ci się przydać

Jeśli szukasz olejów do konserwacji scyzoryków, czy składanych noży znajdziesz je właśnie tutaj. Koniecznie zaopatrz się w niezbędne akcesoria i gadżety, które pomogą Ci w domowym remoncie, albo pomogą w trakcie wycieczki w góry. Nie lekceważ tego typu przedmiotów: choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieco zbyteczne, praktyka pokazuje, że w wielu sytuacjach okazują się czymś absolutnie niezbędnym.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com