Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ładowarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Posiadasz latarki z akumulatorami? W takim razie, aby działały, koniecznie musisz posiadać ładowarki Te niestety czasem ulegają zepsuciu, dlatego zawsze warto mieć pod ręką przynajmniej jedną zapasową sztukę. W naszej ofercie znajdziesz takie, które są dopasowane do sprzedawanego przez nas sprzętu.

Ładowarki do samochodu oraz laptopa

Gdy jesteś w podróży, nie zawsze masz dostęp do zwykłego kontaktu, za to może okazać się, że masz włączonego laptopa lub poruszasz się za pomocą samochodu. Wtedy warto zastanowić się nad zakupem ładowarki ;, która sprawdzi się właśnie w takich warunkach. Taki sprzęt ma w swojej ofercie np. marka Olight. Za jej pomocą naładujesz każdy przedmiot, który posiada wejście USB!

Aby naładować akumulator przy swoim laptopie, możesz sięgnąć po te, które po prostu posiadają USB. Możesz wybrać ładowarkę Feniks, która będzie doskonale dopasowana do wszystkich produktów tej firmy. Zwróć też uwagę na to, że to bardzo wytrzymały sprzęt, który jest np. niemal obojętny na panującą wokół wilgotność powietrza. Dzięki temu będzie Ci towarzyszyć nawet w odległych wyprawach!

Ładuj wiele przedmiotów naraz. Szybko i skutecznie

Twój laptop ma tylko jedno wejście USB, a masz do naładowania kilka sprzętów? Skorzystaj z ładowarki, która jednocześnie pełni funkcję adaptera. Marka Nitecore wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy nie mogą obejść się bez elektroniki, oferując wysokiej jakości produkt. Za jego pomocą w jednej chwili będziesz w stanie naładować do pięciu różnych sprzętów, np. latarkę, telefon, czy tablet. To może okazać się szczególnie przydatne, gdy podróżujesz samochodem.

Pakuj się uważnie i bierz ładowarkę w zapasie

Niektóre przedmioty będziesz w stanie dokupić na części szlaków. Niestety, elektronika jest często twardym orzechem do zgryzienia, ponieważ zwykle każdy model ma inną specyfikację, przez co z dala od specjalistycznego sklepu lub Internetu nie będziesz w stanie kupić nowego produktu. Dlatego w tym względzie zawsze pamiętaj o tym, aby szczególnie dobrze się zabezpieczyć i np. weź ze sobą w zapasie dodatkową ładowarkę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com