Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kuchenki i paliwo

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Wyjeżdżając w dzicz, musisz liczyć się z trudnością w przygotowaniu posiłku. Dlatego robimy wszystko, by Ci to ułatwić. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: kuchenki i paliwo oraz specjalnie przygotowane, turystyczne garnki. 

Kuchenki i paliwo niezbędne na wyjeździe

Palenie ognisk na własną rękę jest w wielu miejscach niedozwolone. W końcu w ten sposób bardzo łatwo można wywołać pożar, zwłaszcza w trakcie suchego i gorącego lata. Dlatego wyjeżdżając na wycieczkę pod namioty lub podróżując w inny, mniej konwencjonalny sposób, należy mieść ze sobą zawsze kuchenki i paliwo, dzięki którym przygotujesz zdrowy i pełnowartościowy posiłek. To szczególnie istotne w takich warunkach: w końcu będziesz się ruszał więcej niż zwykle. 

Kuchenka czy palnik: co lepiej wybrać?

Szykując się do wyjazdu, możesz zastanawiać się nad tym, co lepiej wybrać: kuchenkę czy niewielki palnik. Odpowiedź brzmi: to zależy, gdzie się wybierasz. Jeśli masz zamiar spędzić dłuższy czas w jednym miejscu i nie planujesz zbyt często się przenosić, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie większy i masywniejszy sprzęt. W ten sposób zdecydowanie łatwiej i szybciej przygotujesz posiłek.

Jeśli jednak masz zamiar poruszać się tylko pieszo i codziennie zmieniać miejsce noclegowe, lepszym rozwiązaniem prawdopodobnie okaże się palnik. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i jest bardziej przyjazny takim sposobom podróżowania. Nie zapominaj jednak, że niezależnie od tego, co wybierzesz, będziesz musiał wziąć ze sobą także odpowiednie paliwo.

Podręczny zestaw do gotowania: doskonały w podróży

Z dala od cywilizacji jednym z największych utrudnień może być brak odpowiedniego kompletu do gotowania. Bez garnka czy metalowej miski niełatwo będzie przygotować jakikolwiek posiłek. Dlatego jeśli planujesz regularne wyjazdy, warto zaopatrzyć się w lekki zestaw, który Ci to ułatwi. 

W podróży nigdy nie zapominaj o pełnowartościowej diecie. To w końcu podstawa zdrowego stylu życia i bez niej, nawet spędzając cały dzień na świeżym powietrzu, nie osiągniesz swojego pełnego potencjału!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com