Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Kieszenie medyczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Własna, podręczna apteczka pierwszej pomocy to coś, z czego absolutnie nie możesz zrezygnować, nawet w trakcie wyprawy survivalowej. To przedmioty, które zawsze należy mieć pod ręką. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz liczne kieszenie medyczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników. 

Kieszenie medyczne: nie rezygnuj z nich

Kieszenie medyczne to podręczne apteczki, które zawsze da się mieć pod ręką. Są niezbędne w trakcie każdej podróży, dlatego nigdy nie powinieneś z nich rezygnować. Popularne są szczególnie te w kształcie nerki, które możesz nosić na własnym pasie. Dzięki nim bez problemu sięgniesz po plaster lub bandaż, gdy zdarzy się wypadek. To koniec z grzebaniem po głębokim plecaku. W ten sposób szybciej udzielisz pierwszej pomocy.

Wybierz odpowiednią kieszeń marki Helikon

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim wiele propozycji od marki Helikon. Wśród nich znajdziesz wcześniej wspominane już kieszenie przypominające swoim kształtem nerki. Jeśli jednak z jakichś powodów tego typu kształt Ci nie odpowiada, zawsze możesz wybrać inny, np. postaw na niewielki przedmiot, który zmieści się nawet w kieszeni Twoich spodni. To coś, co możesz mieć przy sobie nawet w kształcie codziennego spaceru!

Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do udzielenia pierwszej pomocy

Udzielenie pierwszej pomocy to nie tylko coś, czego wymaga od nas sumienie, ale obowiązek prawny. Dlatego jeśli widzisz, że komuś w Twoim otoczeniu dzieje się krzywda, koniecznie spytaj, co mu dolega. Będzie to znacznie łatwiejsze, jeśli wcześniej odpowiednio się przeszkolisz oraz będziesz miał przy sobie przedmioty, które pomogą Ci np. zatamować krwawienie. 

Bezpieczeństwo na szlaku jest najważniejsze i to o nie musisz dbać w pierwszej kolejności. Przed wyruszeniem zawsze sprawdź więc, czy masz przy sobie wszystkie rzeczy, które pomogą Ci się odpowiednio zabezpieczyć. Bądź przygotowany na każdą ewentualność. W ten sposób zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na komfortowe oraz pełne pozytywnych emocji podróżowanie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com