Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Filtry

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Filtry do latarek nie tylko sprawią, że Twój przedmiot będzie lepiej chroniony, ale mogą również przydać się w wielu sytuacjach. Dobrze sprawdzą się np. w trakcie tropienia lub gdy planujesz myśliwskie działania. Z myślą między innymi o fanach survivalu oferujemy liczne i wielobarwne modele.

Filtry kiedy mogą być przydatne?

Filtry do latarek mogą być wykorzystywane m.in. w celach rozrywkowych, jednak mają również bardzo praktyczne zastosowanie. Przede wszystkim montuje się je na latarkach taktycznych, dzięki czemu dostosowuje się ich barwę do konkretnej sytuacji. Niektóre barwy światła nie są rozpoznawane przez zwierzęta, dlatego można w ten sposób skutecznie nim manipulować.

Warto wziąć pod uwagę np. nabycie czerwonego filtra. Dzika zwierzyna nie rozpoznaje tej barwy jako gwałtownej lub niebezpiecznej, dlatego dobrze nadaje się do nocnych obserwacji. Może sprawdzić się świetnie np. dla fotografów. Z kolei barwa zielona jest dla większości zwierzyny niewidoczna, przez co jest wybierana w trakcie polowań.

Działanie niebieskiej barwy światła: dla policjanta i myśliwego

Niebieski filtr, np. marki NItcecore, zadziała zaś bardzo skutecznie, jeśli poszukujesz śladów potu lub krwi. Może więc świetnie sprawdzić się zarówno w czasie polowań, jak i w trakcie różnego rodzaju spraw policyjnych. Ty też możesz z niego skorzystać np. w czasie treningów, lub różnych survivalowych zadań. Dlatego nie rezygnuj z posiadania podobnego w swojej kolekcji. Pamiętaj jedynie, aby dobrać go odpowiednio do posiadanej przez siebie latarki.

Nakładka na latarkę i inne akcesoria

Zamiast zwykłego, kolorowego szkiełka, możesz zakupić także nakładkę na latarkę. Pomaga ona stworzyć świecący przedmiot, który jednak nie razi obserwatora, dlatego może okazać się przydatny z nieco innych warunkach. Jest w użyciu przede wszystkim służb porządkowych i może okazać się dla Ciebie przydatna np. w czasie ochrony jakiegoś wydarzenia.

Nim dokonasz zakupu, zawsze sprawdź, czy dany filtr jest kompatybilny z Twoją latarką! Najlepiej zrobisz, wybierając produkty tej samej marki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com