Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Higiena turystyczna

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

W trakcie podróżny nie należy zapominać o dbaniu o siebie. To w końcu najłatwiejszy sposób troski o własne zdrowie. Dlatego higiena turystyczna wymaga, by w Twoim plecaku znajdował się komplet przedmiotów, dzięki którym Twoje codzienne rutyny będą po prostu przyjemnością.

Higiena turystyczna: zadbaj o zdrowie wszystkich

Czysta bielizna, szczoteczka do zębów i zestaw podstawowych kosmetyków, w tym tych odkażających: to musi koniecznie znaleźć się w Twoim bagażu. Z takich rzeczy nie możesz zrezygnować, nawet w trakcie najbardziej wymagającej podróży. Dbając o własne zdrowie nie tylko ograniczasz ryzyko, że sam zachorujesz, ale również chronisz wszystkich wokół siebie. Z tego powodu higiena turystyczna jest niezmiernie ważna.

Bakterie, wirusy i inne patogeny potrafią rozprzestrzeniać się naprawdę szybko. Zawsze pamiętaj więc o myciu rąk czy regularnej kąpieli bądź prysznicu. Dzięki temu ograniczysz rozwijanie się niechcianych drobnoustrojów i na dłużej zachowasz zdrowie, co będzie szczególnie istotne, gdy planujesz wyjazd w tereny, na których dostęp do opieki medycznej może być utrudniony.

Ręcznik: największa zmora każdego podróżnika

Jeśli nie planujesz wyjazdu do wygodnego hotelu, koniecznie musisz wziąć ze sobą ręcznik. Niestety, takie wyprawy zwykle wiążą się z przenoszeniem swojego bagażu na własnych plecach, co zaś wiąże się z ograniczoną ilością przedmiotów, które możesz ze sobą zabrać. A taki przedmiot, jako dość duży i ciężki, nie jest czymś, co chętnie się pakuje. Dlatego jeśli planujesz wyjazd, zastanów się nad wyborem takiego, który będzie specjalnie dostosowany do podróży!

Higiena turystyczna: niewielki ręcznik podręczny

Producenci specjalizujący się w tworzeniu przedmiotów dla podróżników doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w trakcie drogi istotne jest posiadanie jak najlżejszego bagażu. Dlatego wychodzą im naprzeciw, tworząc ręczniki idealne do podróżowania. Marka BCB oferuje taki, który został wykonany z mikrofibry. Jest niewielki, ale niezwykle chłonny, dzięki czemu sprawdzi się w wielu sytuacjach. A przez swoją niewielką wagę oraz wytrzymałość będzie doskonały nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

Pełnowymiarowy, ale lekki ręcznik? To możliwe

Niewielki kawałek materiału to za mało i poszukujesz czegoś większego pod prysznic? Zainteresuj się ręcznikiem Field Towel, który jest aż pięciokrotnie lżejszy od standardowego. Na dodatek znacznie lepiej poddaje się kompresji i jest naprawdę chłonny. Jakby tego było mało: schnie szybciej, niż przeciętny. Przez to nawet jeśli planujesz spędzić na wybranym campingu tylko jeden dzień, prawdopodobnie będziesz mógł go bez obaw spakować po kilku godzinach od użycia.

Większość ręczników turystycznych występuje w zielonych, zgaszonych kolorach. Dzięki temu nie rzucają się w oczy i świetnie sprawdzą się także na survivalowych wyprawach, gdy przede wszystkim chcesz ukryć się przed wzrokiem innych. Tego typu przedmioty sprawdzą się jednak nie tylko w lesie. Jeśli często podróżujesz samolotem prywatny ręcznik, który zmieści się do bagażu, może okazać się Twoim najlepszym przyjacielem.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com