Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Karabińczyki, breloki, smycze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 61

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 61

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Klucze łatwo zgubić, zwłaszcza w trakcie wymagającej podróży. Dotyczy to też innych niewielkich przedmiotów, które da się bez problemu zapodziać np. w plecaku. Dlatego też zaopatrzenie się w karabińczyki, breloki, smyczei inne tego typu drobne przedmioty może znacznie ułatwić Ci funkcjonowanie. Jak je dobrać tak, by były wytrzymałe, ale jednocześnie po prostu dobrze wyglądały?

Karabińczyki, breloki, smycze: gdy masz dużo kluczy 

Klucze do domu, do wiaty, garażu, piwnicy, biura… Łatwo się w tym wszystkim pogubić. W takiej sytuacji może przydać Ci się organizer, za pomocą otwieranie drzwi przyjdzie Ci znacznie szybciej. W końcu już nie będziesz musiał sprawdzać dokładnie każdego klucza albo szukać ich we wszystkich kieszeniach. Wykonany z aluminium, może zostać doczepiony np. do kluczy do samochodu, dzięki czemu będziesz miał wszystko pod ręką.Karabińczyki, breloki, smycze innego rodzaju nigdy nie były aż tak wygodne w użytkowaniu.

Użytkowe breloki na wyprawę survivalową

Nawet jeśli właśnie wybierasz się na wyprawę w sam środek głuszy, prawdopodobnie nie zrezygnujesz z zabrania ze sobą kluczy. Dlatego warto sprawić, aby nawet ten element był najzwyczajniej w świecie użytkowy. Do kółka możesz przypiąć np. brelok żarówkę, który wspomoże Cię w nagłej potrzebie. Gdy zawiedzie Cię telefon, a baterie w latarce się wyczerpią, dzięki temu drobnemu gadżetowi skutecznie oświetlisz sobie drogę. 

Wybierasz się w miejsce, które słynie z dużej ilości kradzieży? Zaopatrz się w brelok True Utility BulletStash. Zawiera on schowek, w którym możesz ukryć pieniądze lub inne drobne, ale cenne przedmioty. W podróży do niezbyt bezpiecznych miejsc warto trzymać gotówkę w wielu różnych miejscach na raz. Jeśli stracisz portfel, strata nie będzie wtedy aż tak bolesna.

Karabińczyki, breloki, smycze: skuteczne narzędzia

Gdy planujesz wyprawę do lasu lub w góry, być może warto zastanowić się na zabranie ze sobą kilku podstawowych narzędzi. W końcu nigdy nie wiesz, co i kiedy Ci się przyda. Jednocześnie przy ograniczonym bagażu, który będziesz nosił głównie na plecach, czasem trudno zdecydować się na zabranie cięższych przedmiotów. Dobrze jest więc mieć przy sobie jakiś niewielki multitool, który pełni rolę breloka lub karabińczyka. W ten sposób np. spiłowanie jakiegoś niewielkiego elementu okaże się znacznie prostsze!

Nie lekceważ drobnych gadżetów podróżniczych

Przypinki do kluczy nie należą do drogich gadżetów, a na pewno sprawią, że Twoja wycieczka będzie zdecydowanie bardziej komfortowa. Małe nie oznacza wcale: zbędne. Przeciwnie. Jeśli wybierasz się w podróż, warto zaplanować swój plecak tak, aby wszystko, co się w nim znajdzie, było jak najbardziej użytkowe. 

Dlatego także breloki albo karabińczyki powinny mieć dodatkowe funkcje, szczególnie jeśli nie pogarszają ich jakości. W ten sposób będziesz przygotowany na każdą możliwą okazję, a to przecież jest niezwykle istotne, gdy wybierasz się w mniej bezpieczne miejsce. To może być też doskonały pomysł na drobny upominek np. dla uczestników grupowego wyjazdu. 

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com