Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

SILKY

SILKY
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Piły do cięcia drewna mogą ułatwić każdą wyprawę survivalową. Silky doskonale wie, jak istotna jest wysoka jakość tego typu produktów: jeśli nie będą wystarczająco ostre i wytrzymałe, korzystanie z nich będzie niebywale utrudnione. Dlatego korzystając tylko z najlepszej japońskiej stali, tworzą dobrze przemyślane projekty, które sprawdzą się również w podróży.

Od 1919 roku — japońska dokładność i precyzja SIlky

Nie bez przyczyny japońska kultura kojarzy się z tą najdokładniejszą. Poznaj światowego lidera, zajmującego się produkcją pił ręcznych i innych narzędzi, pochodzącego z kraju kwitnącej wiśni. Od 1919 roku produkty Silky tworzone są właśnie w ich rodzinnym kraju, co zapewnia najwyższą jakość produkcji. To niezawodne piły, które są polecane także przez przedsiębiorstwa zajmujące się profesjonalną wycinką drzew.

Dzięki mnogości modeli dobierzesz je idealnie do swoich własnych potrzeb. Będziesz mógł sprawnie korzystać z nich zarówno w swoim warsztacie, jak i w czasie podróży, gdy wszystkie narzędzia musisz zmieścić w swoim niewielkim plecaku.

Wyjątkowa konstrukcja zębów — poznaj nową technikę piłowania drzewa

Piły SIlky charakteryzuje przede wszystkim innowacyjne podejście do tworzenia swoich produktów. Posiadają one unikatową konstrukcję zębów brzeszczotów, które pozwalają na szybsze piłowanie oraz budowę, która pozwala na stosowanie techniki „do siebie”. Jeśli szukasz produktu, który będzie mógł towarzyszyć w podróży, postaw na ręcznie składany model Gomboy, który sprawdzi się najlepiej do podcinania gałęzi, które np. możesz wykorzystać jako rozpałkę do ogniska.

Precyzyjne wycięcie ostrza za pomocą lasera

Jeśli szukasz piły stworzonej z wysokowęglowej, japońskiej stali, która na dodatek jest wycięta za pomocą precyzyjnego lasera postaw na model Bigboy. Na dodatek materiał rękojeści pozwoli na idealny chwyt, który zapobiegnie wypadaniem piły z ręki w czasie pracy. Dzięki bezpiecznemu składaniu piła w stanie spoczynku nie jest w stanie sprawić żadnej krzywdy — jej zęby chowają się do wewnątrz rękojeści.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com