Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Włączniki żelowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Każdy myśliwy, który do polowań wykorzystuje także sztuczne oświetlenie, dobrze wie, czym są włączniki żelowe Za ich pomocą skutecznie włączysz lub wyłączysz latarkę bez zmieniania swojej pozycji. Mogą przydać się więc zarówno w trakcie polowań, jak i w czasie różnego rodzaju ćwiczeń lub działań wojskowych.

Włączniki żelowe wybierz odpowiedni do swojego modelu

Większość włączników żelowych jest stworzona z myślą o taktycznych latarkach konkretnych firm. To często niedrogie gadżety, które są szczególnie przydatne w czasie użytku profesjonalnego (polowanie, wojsko), ale nie tylko. Wykorzystuje się je także w trakcie gry w paintball, gdy na placu rozgrywki znajdują się bunkry, jaskinie lub innego rodzaju podziemne tereny.

Zwykle składa się na nie włącznik, połączony z latarką za pomocą kabla. W tej sposób można włączyć lub wyłączyć sprzęt, nie dotykając go i nie zmieniając jego położenia, gdy jest przyczepiony do broni.

Jakie marki produkują  włączniki żelowe  

Marki tworzące włączniki żelowe to zwykle firmy specjalizujące się w tworzeniu profesjonalnego oświetlenia turystycznego. W naszej ofercie znajdziesz wiec sprzęt kompatybilny z latarkami Feniks, Olight czy Nitecore, dopasowany do konkretnych modeli. Dlatego zawsze uważnie sprawdzaj, czy konkretny przedmiot będzie dobrze działał z Twoim modelem. Jego działanie musi być niezawodne, jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki w trakcie polowań czy grupowych rozgrywek.

To nie musi być wcale drogi gadżet

Niektóre włączniki, takie jak ten marki Nitecoresprzęt marki Olight, mają nieco wyższą cenę, jednak wiele z nich to nie są drogie gadżety, które mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje wyniki w trakcie rozgrywki czy polowania. Możesz zwrócić na przykład na marki Nitecoresprzęt marki Olight. Warto też pamiętać, że montaż i demontaż tego typu przycisku jest w większości przypadków naprawdę prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Nic nie będzie stało więc na przeszkodzie, jeśli znów będziesz chciał wykorzystywać swoją latarkę w inny sposób.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com