Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa dostawa od 200 zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Rękawiczki

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 46

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Rękawiczki Helikon Woodcrafter - brązowe (RK-WCT-LE-30)
  Już od 189,00 zł
 2. Rękawiczki Helikon Urban Tactical Mk2 - Shadow Grey/Black (RK-UT2-NE-3501A)
  Już od 109,00 zł
 3. Rękawiczki Helikon Urban Tactical Mk2 - Czarny-Black (RK-UT2-NE-01)
  Już od 109,00 zł
 4. Rękawiczki Helikon Ranger Winter - brązowe (RK-RGW-LE-30)
  Już od 209,00 zł Darmowa dostawa
 5. Rękawiczki Helikon Rangeman - Shadow Grey / Czarne A (RK-RGM-KL-3501A)
  Już od 119,00 zł
 6. Rękawiczki Helikon Rangeman - Czarny-Black (RK-RGM-KL-01)
  Już od 129,00 zł
 7. Rękawiczki Helikon Range Tactical PenCott WildWood/Coyote (RK-RNG-PO-4511A)
  Już od 129,00 zł
 8. Rękawiczki Helikon Lumber - Brązowe (RK-LBR-LE-30)
  Już od 149,00 zł
 9. Rękawiczki Helikon Impact Duty Winter Mk2 - Shadow Grey/Black (RK-ID2-NE-3501A)
  Już od 129,00 zł
 10. Rękawiczki Helikon Impact Duty Winter Mk2 - Czarny-Black (RK-ID2-NE-01)
  Już od 129,00 zł
 11. Rękawiczki Helikon Half Finger Mk2 - Czarny-Black (RK-HF2-NE-01)
  Już od 83,00 zł
 12. Rękawiczki Helikon Half Finger Mk2 - Coyote (RK-HF2-NE-11)
  Już od 83,00 zł
 13. Rękawiczki Helikon Direct Action Light Gloves Czarny-Black (GL-LGHT-PES-BLK)
  Już od 129,00 zł
 14. Rękawiczki Helikon Direct Action Light Gloves Coyote Brown (GL-LGHT-PES-CBR)
  Już od 129,00 zł
 15. Rękawiczki Helikon Direct Action Hard Gloves Coyote Brown (GL-HARD-PES-CBR)
  Już od 144,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 46

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Zabezpieczając swoje ciało przed mrozem, nie możesz zapomnieć o dłoniach. Rękawiczki bez wątpienia towarzyszą Ci od lat, jednak jeśli wybierasz się do lasu lub w góry w trakcie zimy, koniecznie musisz zaopatrzyć się w takie, które zapewnią Ci najlepszą ochronę. Wybierz model z naszej oferty, dedykowanej aktywnym mężczyznom.

Rękawiczki: zawsze osłaniaj swoje dłonie

Dłonie to część ciała niezwykle wrażliwa na mróz. Nie tylko to zwykle one dotykają zimnych przedmiotów, ale również zawierają niewiele tłuszczu, który mógłby osłonić je w naturalny sposób. Często mają też wrażliwszą skórę niż pozostała część ludzkiego ciała. Z tego powodu chronienie ich jest jednocześnie zadaniem koniecznym, jak i dość trudnym. Dobre rękawiczki powinny nie tylko chronić przed mrozem, ale również zapewnić Ci jak największą swobodę ruchu.

Wybierz rękawice stworzone z ciepłych materiałów, najlepiej o nieprzemakalnych właściwościach. Takie marki jak Helikon-Tex czy Direct Tactical posiadają właśnie tego typu produkty. Znajdziesz je w naszym sklepie, co pozwoli wybrać Ci idealną osłonę przed mrozem.

Czemu warto wybrać skórzany produkt?

Naturalna skóra używana do produkcji ubrań często pochodzi z bydła. Jest niezwykle wytrzymałym materiałem, który od tysięcy lat jest używany przez ludzi na całym świecie. Zapewnia nie tylko dobrą ochronę od zimna czy wiatru, ale również jest bardzo elastyczny i komfortowy w noszeniu. Może wytrzymać latami, pod warunkiem, że odpowiednio o niego zadbasz. Kupując wykonane z niego ubrania, zainwestuj w produkty do impregnacji. W ten sposób będziesz mógł przedłużyć ich żywotność.

Gdy zależy Ci na prawdziwie męskich i wytrzymałych rękawiczkach, które zostały stworzone ze skóry, zainteresować powinien Cię model Woodcrafter. Dedykowany pracującym w lesie drwalom, dobrze sprawdzi się także na spacerach lub dłuższych wycieczkach, mających miejsce w mroźne, zimowe dni. Na dodatek możesz bez problemu przypiąć je do paska spodni.

Rękawiczki z nakładką na palce? Czemu nie

Wiele osób rezygnuje z rękawiczek, ponieważ te skutecznie utrudniają chwytanie przedmiotów lub korzystanie ze smartfona. To błąd! Szczególnie że możesz znaleźć takie modele, które pozwolą Ci na swobodne używanie rąk. Niech przykładem będzie tu model Target Smart 3DX. Można nosić go w dwóch wersjach. W pierwszej palce użytkownika są do połowy odkryte, dzięki czemu będziesz mógł wszystko bez najmniejszego problemu chwytać. W drugiej zakłada się na nie ciepłą nakładkę, pozwalającą na ogrzanie dłoni.

Nie wybieraj się w podróż bez rękawiczek

Gdy wyruszasz gdziekolwiek zimą, to nawet jeśli nie przepadasz za rękawicami i wiesz, że będziesz unikać używania ich, zawsze miej je przy sobie na wszelki wypadek. Odmrożenia dłoni zdarzają się szczególnie często i koniecznie musisz się przed nimi zabezpieczyć. Nigdy nie zapominaj o swoim bezpieczeństwie, które może być zagrożone w trakcie takich wypraw. Nawet jeśli idziesz tylko na spacer do lasu, zawsze miej przy sobie coś, co pomoże Ci ogrzać palce.