Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Oświetlenie turystyczne, lampy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Przenośne źródła światła sprawdzą się dobrze zarówno w obozie, wewnątrz namiotu, jak i we własnym ogrodzie. Dzięki nim ciemność nie będzie już straszna. Oświetlenie turystyczne, lampy i inne przedmioty, które pomogą ją rozproszyć, znajdziesz zawsze w naszej ofercie.

Oświetlenie turystyczne, lampy ważny element każdej wyprawy

Czas spędzany z dala od domu, pod namiotem, może oznaczać jedno: brak prądu w najbliższym otoczeniu. Wtedy zaopatrzenie się w przenośne źródła światła może być nadzwyczaj ważne. Oczywiście ognisko może znacznie pomóc w rozgonieniu mroku, ale nie zawsze wystarczy. Dlatego też zaopatrzenie się w oświetlenie turystyczne, lampy czy latarki może zdecydowanie pomóc w trakcie podróży.

Dzięki nim będziesz mógł np. rozświetlić nocą wnętrze namiotu. Dobrze jest posiadać awaryjne źródła światła, nawet jeśli nie planujesz być aktywny po zmierzchu. W końcu nigdy nie wiadomo co i kiedy się wydarzy. A znajdujące się w naszej ofercie lampy nie zawsze potrzebują dodatkowego zasilania, więc da się używać ich także z dala od źródeł prądu!

Jakie lampy wybrać pod namioty?

Jeśli zależy Ci na tanim oświetleniu na nagły wypadek, możesz wybrać na przykład lampę z wieszakiemlampka Goal Zero Lighthouse. Ta jednak może okazać się niewystarczająca, jeśli planujesz rozświetlić obóz lub camping. Wtedy idealnym rozwiązaniem może okazać się lampę z wieszakiemlampka Goal Zero Lighthouse ze światłem o mocy 400 lumenów. Co wyróżnia ją na tle innych?

To nie tylko sama moc świecenia. Po pierwsze, posiada ona akumulator, dzięki któremu można wygodnie naładować ją w różnych warunkach. Po drugie, to nie jedyny sposób, w jaki jesteś w stanie ją naładować! To urządzenie posiada niezwykle przydatne w podróży panele słoneczne, a w nagłych sytuacjach możesz użyć korbki, która pomoże Ci podładować ją w nagłej sytuacji. Dlatego też to bardzo popularny wybór wśród podróżników, którym zależy na możliwości korzystania z przedmiotów w każdych warunkach.

Oświetlenie turystyczne, lampy niewielki i podręczny przedmiot

Zależy Ci na nieco mniejszym modelu? Postaw na Goal Zero Lighthouse Micro USB. Podobnie jak jej większy odpowiednik, możesz naładować ją za pomocą kompatybilnego panelu słonecznego, a jest zdecydowanie mniejsza, a więc również bardziej poręczna. Choć nie świeci tak jasno, dobrze nada się do oświetlenia namiotu od wewnątrz, gdy będziesz chciał jeszcze czymś zająć się po zmierzchu. To świetny wybór dla każdego podróżnika, który ceni sobie użytkowe przedmioty, zajmujące niewielką przestrzeń.

Kiedy najlepiej wybrać dodatkowe źródła światła?

Każdy, kto wybiera się w podróż, doskonale wie, że latarka jest podstawowym elementem wyposażenia każdego plecaka turystycznego. Przenośne oświetlenia innego typu nie są już tak powszechne. Mogą być jednak niezwykle przydatne zwłaszcza w trakcie podróży grupowych, gdy będziesz chciał po prostu spędzić czas ze znajomymi. Dlatego szczególnie w takiej sytuacji powinieneś wziąć pod uwagę zakup tego typu przedmiotu. Na pewno nie pożałujesz: takie lampy mogą przydać Ci się również w warunkach domowych.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com