Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Piła ręczna składana Silky Gomboy Curve 270-8 (300-035)

Kod SKU: KOL.300-035
Kod EAN: 4903585717270
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
299,00 zł Darmowa dostawa
Lubisz biwakowanie? Zamierzasz wyprawić się na kemping albo na survival? A może potrzebujesz narzędzia, które pozwoli Ci pociąć drewno na ognisko w gronie przyjaciół? Wybierz piły ręczne. Są lekkie, mają składaną konstrukcję i pozwalają ciąć drewno o dowolnej twardości. Piły ręczne SILKY Piła ręczna składana Silky Gomboy Curve 270-8 (300-035) jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, dlatego posłuży Ci przez długi czas. Zamów teraz z darmową dostawą.

SILKY to firma japońska - czołowy producent ręcznych pił do drewna, brzeszczotów, sekatorów oraz teleskopowych pił do gałęzi.

Wytwarzane w Japoni.

Piły SILKY produkowane są z najlepszej japońskiej stali, która zapewnia niezrównaną ostrość i niesamowitą efektywność cięcia
Specjalna, opatentowana konstrukcja zębów brzeszczotów, najwyższa jakość zastosowanej stali oraz uniwersalna funkcjonalność sprawiają, że piły Silky są bardzo popularne wśród survivalowców, turystów, myśliwych, kajakarzy oraz osób poszukujących wysokiej klasy narzędzi ogrodowych.

Piły ręczne japońskiej marki Silky powstają na podstawie wielowiekowej tradycji wytwarzania niezawodnych narzędzi tnących oraz połączenia z nowoczesną technologią produkcji.
Połączenie to sprawia, że narzędzia Silky osiągają dużą wytrzymałość oraz ostrość, dzięki której uzyskujemy wysoką jakość i efektywność rżnięcia.

Piły Silky wyróżnia wyjątkowa konstrukcja zębów oraz technika piłowania „do siebie”, zapewniającą maksymalny komfort i minimalny wkład energii.

W stosunku do prostych brzeszczotów nowe ostrze o łagodnym łukowatym profilu przyspiesza cięcie i zwiększa wydajność pracy nawet o 15-20%.

Lekko owalny kształt zapobiega wypadaniu piły z rzazu oraz ułatwia ścinanie gałęzi znajdujących się ponad naszymi ramionami.

Powierzchnia ostrza jest chromowana, co zabezpiecza przed korozją, szkodliwym działaniem soków drzewnych oraz czynników atmosferycznych.
Ostre zęby dla zwiększenia wydajności są szlifowane w aż czterech płaszczyznach.
Istotny jest także fakt, że hartowaniu indukcyjnemu poddawane są jedynie brzegi zębów, dzięki czemu pozostała część brzeszczotu jest miękka i elastyczna, chroniąc tym samym przed złamaniem piły podczas pracy lub nieodpowiedniego użytkowania.

Część tnąca ma kształt klepsydry, w rezultacie brzeszczot nie blokuje się podczas cięcia tak jak to miejsce w większości pił dostępnych na rynku.
Ten charakterystyczny profil zębów nie tylko niweluje opór podczas rżnięcia, powoduje także, że powierzchnia drewna po odcięciu jest niezwykle gładka, bez zadziorów i poszarpanych brzegów.

Wszystkie modele pił Silky mają wymienne brzeszczoty.

Piła ręczna składana Silky Gomboy Curve 270-8 (300-035)

Silky Gomboy Curve 270-8 to zmodernizowana wersja składanej piły outdoorowej, wyposażona w łukowaty brzeszczot, który zwiększa efektywność pracy i ułatwia ścinanie gałęzi ponad naszymi ramionami.
Wersja z brzeszczotem do świeżego drewna.

Piła ręczna Silky Gomboy Curve 270-8 wyposażona jest w brzeszczot o długości 270 mm o budowie 8 zębów na każde 30 mm długości ostrza.
Takie ostrze najlepiej sprawdzi się do piłowania świeżego konaru drewna o grubości do 105 mm.

Piła jest składana w taki sposób, by agresywne zęby były bezpiecznie schowane wewnątrz rękojeści.

W modelu Gomboy zastosowano polipropylenową rękojeść, która gwarantuje wysoką przyczepność bez względu na warunki atmosferyczne.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Kierunek cięcia: tył
Typ piły składana
Typ stali węglowa


Dane dodatkowe
Materiał rękojeści polimer
Rozstaw zębów [lb. × mm] 8 × 30


Wymiary
Długość brzeszczota [mm] 270
Długość po rozłożeniu [mm] 555
Długość po złożeniu [mm] 305
Masa [g] 300


Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące


Informacje producenta
Producent Silky, Japonia
EAN 4903585717270
Symbol dostawcy KSI571727

Więcej informacji
Kod SKU KOL.300-035
Producent SILKY
Kod EAN 4903585717270
Więcej informacji
Kod SKUKOL.300-035
ProducentSILKY
Kod EAN4903585717270
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Piła ręczna składana Silky Gomboy Curve 270-8 (300-035)
Twoja ocena
Więcej z SILKY
Polecamy również: