Ładowarka sieciowa Fenix ARE-C1 Plus

Ładowarka sieciowa Fenix ARE-C1 Plus

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Ładowarka sieciowa Fenix ARE-C1 Plus

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 039-281
EAN: 6942870304120
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
99,00 zł
-Producent: Fenixlight Limited, Chiny
-Źródło zasilania:gniazdo sieciowe

Ładowarka Fenix ARE-C1 PLUS to dwukanałowa ładowarka przeznaczona do ładowania akumulatorów Li-ion, Ni-MH oraz Ci-Cd. Ładowarka może zostać podłączona zarówno do gniazdka sieciowego jak i po dodatkowym zakupie przejściówki do samochodu. Funkcjonalność ta pozwala na wykorzystanie jej na kempingu, w podróży czy podczas polowania.

Po włożeniu do ładowarki akumulatorów i podłączeniu jej do prądu, na wyświetlaczu LCD pojawią się informacje mówiące o rodzaju ładowanego w danym porcie ogniwie, napięcie oraz graficzna wizualizacja poziomu ich naładowania. Oba kanały są sterowane przez dwa osobne przyciski. Każdorazowe pojedyncze naciśnięcie przycisku wyświetli informacje o napięciu baterii, następnie jaki jest prąd ładowania oraz ile wyniesie czas ładowania. Dłuższe przytrzymanie przycisku wyłączy wyświetlacz LCD. Ponowne pojedyncze kliknięci uruchomi wyświetlacz.

Zaawansowany system zabezpieczeń sprawia, że ARE-C1 PLUS jest wyjątkowo bezpieczną ładowarką. Posiada układ chroniący przed przeładowaniem akumulatorów, monitoring temperatury oraz zabezpieczenie przed odwrotnym umieszczeniem ogniw.

Więcej informacji
Kod SKU039-281
ProducentFENIX
EAN6942870304120
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com