Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

AISKO

AISKO
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Aisko

Aisko jest polską marką o stosunkowo długiej tradycji, operującą na rynku nieprzerwanie od 1999.

Jej flagowym produktem są wydajne alkomaty, jednak to tylko jedna z licznych kategorii w ofercie firmy. Oprócz alkomatów dystrybuuje ona również czujniki gazu i dymu, gaśnice, czy specjalistyczne termometry. Dzięki zaawansowanym technologiom, sprzęty Aisko wykazują wysoką skuteczność. Z tego względu korzystają z nich między innymi polskie szpitale, sądy, policja, a także Żandarmeria Wojskowa, Straż Graniczna i Służba Więzienna.

Alkomaty Aisko – precyzja i najwyższa jakość

Elektrochemiczne alkomaty Aisko wyróżnia najwyższy wśród alkomatów podręcznych zakres pomiarowy. Dzięki niemu precyzja pomiaru jest na najwyższym poziomie. Urządzenia wskazują pomiary do trzech miejsc po przecinku. Precyzja pomiaru elektrochemicznego wynika z reakcji na molekuły alkoholu, co niweluje ryzyko zafałszowania wyniku. Inwestując w alkomat Aisko, można więc liczyć na jakość pomiaru porównywalną z profesjonalnymi urządzeniami stosowanymi na przykład przez policję.

Alkomaty – również do użytku osobistego

Mimo że najczęściej wykorzystuje się je na potrzeby różnego rodzaju instytucji, alkomaty są przeznaczone również do użytku osobistego. Korzystanie z nich to najlepszy sposób na prewencję niebezpiecznych sytuacji związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Poczucie trzeźwości może być złudne, zwłaszcza po zakrapianej nocy. Może zdarzyć się, że poziom alkoholu we krwi na drugi dzień jest wciąż na tyle wysoki, że uniemożliwia bezpieczną i legalną jazdę samochodem. Stosowanie alkomatu to odpowiedzialne rozwiązanie w dbałości o bezpieczeństwo swoje i innych.

Nie tylko alkomaty – szeroka oferta Aisko

Swoje doświadczenie w dystrybucji precyzyjnych urządzeń pomiarowych marka Aisko postanowiła przenieść również na inne dziedziny, wprowadzając do swojej oferty różnego rodzaju czujniki. Dzięki nim można wykryć nawet bardzo małe stężenie dymu czy gazu w powietrzu, zapobiegając niebezpiecznym dla życia zatruciom.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com