Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ALCOSAFE

ALCOSAFE
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Poznaj technologię prosto z Republiki Południowej Afryki! ALCO-Safe to jedna z czołowych marek w tamtym rejonie, jeśli chodzi o wykrywanie obecności alkoholu oraz narkotyków we krwi, obecnie dostępna także w Polsce. Połączenie dobrych cen z dokładną kalibracją urządzeń zapewni najwyższą jakość w użytkowaniu ich produktów.

Skąd wzięła się firma ALCO-Safe?

ALCO-Safe ma swoją siedzibę w Pretorii, czyli w jednym z największych miast RPA. Nic dziwnego: w końcu znajduje się w okolicy Johannesburga, słynącego z wydobycia złota. Firma powstała w 1970 roku, czyli działa obecnie już ponad 50 lat i wciąż może poszczycić się aktualnością swoich produktów. Urządzenia wykrywające alkohol lub narkotyki to jednak dla tej marki nie wszystko, ponieważ ta cały czas oferuje szkolenia z zakresu używania alkomatów oraz pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z używaniem tego typu substancji.

Firma dostarcza sprzęt zarówno służbom porządkowym, medycznym jak i przedsiębiorcom przemysłowym. Z jej usług korzystają także prywatne osoby.

Zawsze sprawdzaj, czy jesteś trzeźwy

Poszukujesz alkomatu do prywatnego użytku? To doskonały pomysł, który zawsze pozwoli ci się sprawdzić. Zainwestuj w profesjonalny, ale intuicyjny w użytkowaniu sprzęt, którego będziesz mógł użyć w dowolnym momencie. Model AlcoSafe F8 Black posiada platynowy sensor elektrochemiczny, który reaguje jedynie na alkohol etylowy. Gwarantuje w ten sposób dokładność pomiaru. Zasilany baterią, jest objęty aż pięcioletnią gwarancją.

Czemu warto mieć pod ręką alkomat?

Zachowanie trzeźwości jest istotne w wielu sytuacjach, nie tylko w trakcie podróży samochodem. Osoba pijana nie powinna wychodzić na niebezpieczny szlak, czy wykonywać różnego typu ekstremalne czynności. Dlatego też posiadanie pod ręką alkomatu pozwoli w każdym momencie sprawdzić, w jakim jesteś obecnie stanie. To produkt, który powinien mieć pod ręką każdy, kto przepada za alkoholem i jednocześnie ceni sobie dynamiczny tryb życia.

Nie daj się zwieść, że alkomaty to jedynie produkty do użytku przez służby mundurowe. Mogą się przydać w każdym pojeździe.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com