Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ALPINA SPORT

ALPINA SPORT
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Daj się zainspirować niemieckiej firmie Alpina Sport, obecnej na rynku od 40 lat. Poczuj prawdziwą radość płynącą ze sportu, korzystając z ich produktów. Tak duże doświadczenie sprawia, że twórcy tej marki doskonale wiedzą, co jest potrzebne osobie prowadzącej aktywny tryb życia.

Stworzone z pasji w pięknej Bawarii

Produkty Alpina Sport w większości tworzone są w malowniczej Bawarii. Znajdująca się w Sulzemoos firma stawia przede wszystkim na rozwój lokalnego rynku i stara się poprawić jakość bytu osób zamieszkujących ten rejon. Jednocześnie odniosła na tyle duży sukces, aby zostać zauważoną także za granicami Niemiec. Nic dziwnego, że jej produkty dostępne są teraz także w Polsce!

Firma powstała w 1940 roku i stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania oraz korzystać z najnowszych technologii. Dzięki temu ich produkty zawsze są aktualne i posiadają modny oraz praktyczny design. Razem z Alpina Sport będziesz mógł dążyć na sam szczyt swoich fizycznych możliwości. W końcu to właśnie wysokiej jakości sprzęt pozwoli na pełne skupienie się na wykonywanych czynnościach.

Latarka doskonała na co dzień i w teren

Wśród produktów marki znajdziesz między innymi latarki, które świetnie sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach: od tych codziennych po te niezwykle ekstremalne. Przykładem może być model czołowy AS01, dostępny w kolorze szarym  oraz pomarańczowym. Dzięki niej będziesz w stanie nie tylko wykonywać domowe, codzienne czynności, ale również rozłożyć namiot po zmierzchu, czy też odwiedzić jaskinię. Jej zasięg wynosi aż do 40 m.

Stawiaj na najlepsze rozwiązania w podróży

Niezależnie od trudności szlaku, wyruszając w podróż, musisz brać pod uwagę ewentualne zagrożenie. Dlatego gdy zaopatrujesz się w sprzęt, postaw na marki, które dobrze rozumieją potrzeby turystów. W ten sposób będziesz miał pewność, że produkty nie zawiodą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Z tego powodu inwestowanie w europejskie marki spełniające standardy bezpieczeństwa, które od lat specjalizują się w tworzeniu produktów dla podróżników to podstawa kompletowania swojego podróżnego plecaka!