Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ANYSHARP

ANYSHARP
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Anysharp

Marka Anysharp specjalizuje się w produkcji ostrzałek, które umożliwiają szybkie i precyzyjne ostrzenie noży, scyzoryków, i wszystkich innych akcesoriów wyposażonych w ostrza. Ostrzałki produkowane przez Anysharp cieszą się opinią najlepszych na świecie. Produkty sygnowane są między innymi przez Roberta Makłowicza. Uwielbiane przez szefów kuchni, przydadzą się również przy okazji wypraw w teren, campingów czy survivali.

Scyzorki i noże – niezbędne podczas wypraw

Scyzoryk czy nóż to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie survival. Podczas ekstremalnych wypraw służą one jako wielofunkcyjne przyrządy, z których wykorzystaniem można przygotować posiłek, przeciąć liny czy obronić się przed zagrożeniem. Współczesne scyzoryki często są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, skrywając cały arsenał narzędzi – od widelca i łyżki, przez korkociąg, po mini piłę. Mogą być wyposażone również w latarkę czy zapalniczkę. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż, aby dobrze spełniały swoje podstawowe funkcje, muszą być wystarczająco ostre.

Ostry scyzoryk – gwarancja bezpieczeństwa podczas survivalu

Scyzoryki i noże to niezwykle przydatne narzędzia, jednak pozbawione ostrości, tracą większość swoich zastosowań. Aby móc skutecznie się nimi posługiwać, odpowiednia ostrość to warunek konieczny. Stępienie ostrza następuje naturalnie wraz z użytkowaniem. Nie jest jednak nieodwracalne. Ostrze można naostrzyć, przywracając je do początkowego stanu i tym samym, upewniając się, że scyzoryk stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji – nawet najbardziej nieprzewidzianej!

Ostrzałki Anysharp – sposób na maksymalną ostrość w każdej sytuacji

Ostrzałka to przydatne akcesorium, które w swoim arsenale powinien mieć każdy miłośnik survivalu. Jest prosta w użyciu i lekka, dzięki czemu łatwo możesz zabrać ją ze sobą na wyprawę. Aby naostrzyć nóż, wystarczy umieścić go między płytkami i przeciągnąć. Dzięki temu, że płytki ostrzące w ostrzałkach Anysharp są wykonywane z węglika wolframu, najwyższa skuteczność jest gwarantowana.