Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ARPOL

ARPOL
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Arpol

Przedsiębiorstwo ARPOL z siedzibą w Zielonej Górze jest długoletnim producentem racji żywnościowych dla Sił Zbrojnych RP i innych podmiotów związanych z obronnością i bezpieczeństwem Państwa. Od początku swojej działalności świadczy także usługi na rzecz Sił Zbrojnych i innych podmiotów związanych z obronnością oraz zabezpieczeniem zadań kryzysowych kraju. Od 1993 roku dostarcza racje żywnościowe dla Sił Zbrojnych RP. Racje te wykorzystywane są przez jednostki wojskowe wykonujące zadania w kraju jak i poza jego granicami. Na wszystkie rodzaje racji żywnościowych dla Sił Zbrojnych RP posiada certyfikaty zgodności wyrobu z obowiązującymi Normami Obronnymi.

Każda wyprawa w teren wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz samego wyposażenia w postaci różnego rodzaju przyrządów warto pamiętać również o zaopatrzeniu żywnościowym. Podczas wędrówek w trudnym terenie i zmiennych warunkach, zużywa się dużo więcej energii, niż na co dzień. A to oznacza większe zapotrzebowanie na kalorie. Zabranie ze sobą właściwie skomponowanego prowiantu pozwoli ci czerpać w pełni z przygody, jaką jest terenowa wyprawa.

Żywność Arpol – zbilansowana, zdrowa i o odpowiednim bilansie kalorycznym

Potrzebom osób lubiących ekstremalne wyprawy wyszła naprzeciw marka Arpol, oferując produkty żywnościowe, które łatwo można zabrać ze sobą do plecaka. Gotowe dania, batony, przekąski, chleb – każdy produkt, który oferuje Arpol, jest przystosowany do survivalu. Możesz zabrać je ze sobą niezależnie od panujących warunków. Odpowiednio zapakowane i zakonserwowane, przetrwają długi okres bez utraty jakości i wartości odżywczych. Niestraszna im wilgoć czy wysokie temperatury.

Gotowe dania Arpol – dawka kalorii podczas wyprawy

W swojej ofercie Arpol ma również dania gotowe, które można bez trudu podgrzać na kuchence turystycznej. Marka stawia na polskie produkty i przepisy, oferując między innymi gołąbki w sosie pomidorowym, bigos, paprykarz, fasolkę po bretońsku czy gulasz. Wszystkie dania powstają z najwyższej jakości składników i wyróżniają się walorami smakowymi. Dzięki szczelnemu zamknięciu pozostaną zdatne do spożycia przez bardzo długi czas, niezależnie od warunków.

Pakiety przetrwaniowe Arpol – zbilansowana dieta podczas wypraw surviwalowych

Jeśli nie chcesz samodzielnie komponować pakietu wyżywienia, możesz skorzystać z gotowych zestawów przetrwaniowych od Arpol. W ich skład wchodzą wysokokaloryczne produkty o długiej zdatności do spożycia – między innymi batony, suchary i konserwy. Zabierając je ze sobą w drogę, możesz mieć pewność, że nie pozostaniesz bez prowiantu, nawet jeśli nie masz do dyspozycji kuchenki turystycznej.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com