Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ATN

ATN
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

ATN

Marka ATN jest znanym na świecie producentem urządzeń termowizyjnych i optyki noktowizyjnej. Oferowany przez nią sprzęt wyróżnia się precyzją i wytrzymałością oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Oprócz noktowizorów i termowizorów ATN oferuje również precyzyjne dalmierze wykorzystywane do pomiarów odległości w różnych dziedzinach.

Urządzenia ATN – innowacja i wysoka jakość

Innowacyjność sprzętów marki ATN można dostrzec na różnych płaszczyznach. Urządzenia oferowane przez firmę mają przede wszystkim bardzo długi czas zasilania, dzięki czemu można wygodnie pracować z nimi w terenie i wykorzystywać podczas surviwalu. Imponująca jest również ich odległość wykrywania, której zasięg jest znacznie większy, niż w przypadku sprzętów innych marek. Również powiększenie, które oferują, jest imponujące. Odczyty można przechowywać nie tylko we wbudowanej pamięci, ale również na dodatkowych kartach SD. Wszystko to sprawia, że dalekomierze i inne urządzenia ATN są tak chętnie wybierane zarówno przez amatorów survivalu, jak i profesjonalistów, na co dzień pracujących z technikami noktowizyjnymi i termowizyjnymi.

Dalmierz ATN – kiedy odległość trudno ocenić samodzielnie

Szacowanie odległości jest niezwykle ważne w przypadku wypraw zakrojonych na większą skalę. Zwłaszcza w przypadku, gdy mamy do czynienia z różnicami w wysokości, korzystanie z narzędzi wspomagających pomaga uniknąć pomyłek. Dalmierz to przykład takiego przyrządu. Pozwala on na ocenę odległości – w zależności od wykorzystywanej techniki, nawet do kilku kilometrów.

Dalmierz ATN – do zastosowania w survivalu i nie tylko

Dalmierze powszechnie wykorzystuje się w geodezji, ale również podczas wypraw survivalowych w trudnym, nieodkrytym terenie. Wyróżniamy urządzenia optyczne, elektromagnetyczne i laserowe. W przypadku tych optycznych szacunek dokonywany jest na podstawie pomiaru kąta paralaksy osi optycznych dwóch obiektywów. Z kolei w przypadku elektromagnecznych odległość mierzona jest zgodnie z czasem, po jakim sygnał radiowy powraca po wyemitowaniu w stronę obiektu.