Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ATWOOD ROPE MFG

ATWOOD ROPE MFG
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 17

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 17

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Atwood Rope

Amerykańska marka Atwood Rope słynie z wysokiej jakości lin przeznaczonych do różnych zastosowań. Firma specjalizuje się w produkcji lin z różnych materiałów, służących na potrzeby różnych sektorów – w tym handlowego, industrialnego, elektrycznego, marinistycznego, czy militarystycznego. Atwood Rope uznawana jest za jednego z najlepszych producentów tego typu produktów w Stanach Zjednoczonych Ameryki i na świecie. Wszechstronność i wytrzymałość produkowanych przez firmę lin doceniły już firmy na całym świecie.

Liny Atwood Rope – do różnych zastosowań

Dobrej jakości liny i linki mogą przydać się w najróżniejszych sytuacjach. Liny Atwood Rope wykorzystywane są między innymi do zabezpieczania transportowanych produktów. Marka oferuje między innymi wytrzymałe liny spadochronowe, które chętnie wykorzystuje się w survivalu. Mogą służyć między innymi do mocowania bagażu, budowania schronienia czy pułapek, jak również łowienia ryb. Dysponując zasobem wiedzy i umiejętności, możesz wykorzystać taką linę na wiele różnych sposobów.

Liny Atwood Rope – wiele rodzajów lin o różnych grubościach

W naszym sklepie znajdziesz linki o różnych rozmiarach – począwszy od bardzo cienkiej nano cord, przez nieco grubszą micro cord aż po największe liny spadochronowe. Dzięki przemyślanej konstrukcji liny są bardzo wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu możesz z łatwością wykonać z ich wykorzystaniem różne węzły.

Liny spadochronowe Atwood Rope – nie tylko do spadochroniarstwa

Możliwości wykorzystania lin spadochronowych jest bardzo szerokie. Oprócz spadochroniarstwa wykorzystuje się je również do wspinaczki aplinistycznej. Paracord wykonywany jest z wysokiej jakości włókna poliestrowego. We wnętrzu liny skrywa się rdzeń o wysokiej wytrzymałości, który zniesie bardzo duże obciążenie bez żadnego uszczerbku. Przy doborze liny spadochronowej zwróć uwagę nie tylko na średnicę, ale również na wytrzymałość na rozciąganie. Dzięki temu dopasujesz wariant odpowiadający twoim potrzebom.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com