Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

BAGDRIP

BAGDRIP
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bagdrip

Są różne sposoby przygotowywania kawy. Można przyrządzać ją w ekspresie ciśnieniowym, kawiarce czy tzw. french press. Każda z metod ma swoje wady i zalety, a przy tym – każda wymaga zastosowania odpowiedniego przyrządu. Rezygnując z przygotowania kawy na jeden z tych sposobów, nie musisz jednak obawiać się, że pozostaje ci jedynie wariant rozpuszczalny. Bagdrip oferuje nowoczesny sposób parzenia kawy, który pozwala uzyskać pełnię smaku bez korzystania z ekspresu czy kawiarki.

Bagdrip – pełen aromat kawy bez korzystania z ekspresu

Wiele osób nie wyobraża sobie zaczęcia dnia bez kubka aromatycznej kawy – nawet na wypadzie w góry czy kempingu. W takich warunkach nie zawsze istnieje jednak możliwość użycia ekspresu lub kawiarki. Bagdrip umożliwia zaparzenie kawy metodą dripa, nie posiadając żadnego sprzętu. Wystarczy możliwość podgrzania wody. Bagdrip to torebka z filtrem i kawą, dzięki której speciality coffee masz na wyciągnięcie ręki – w każdych warunkach. Nie musisz mieć ze sobą drippera ani innych dodatkowych akcesoriów.

Bagdrip – różne rodzaje kaw najwyższej jakości

Wyjazd terenowy wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z pysznej kawy. Marka Bagdrip oferuje szeroki przekrój wysokiej jakości kaw z różnych części świata. W ofercie marki znalazły się między innymi kawy z Etiopii, Kolumbii, Hondurasu i Kenii. Jeśli nie chcesz iść na kompromis w podróży czy podczas wyprawy terenowej i szukasz rozwiązania pozwalającego cieszyć się pełnią aromatu kawy, wybór Bagdripa to idealne rozwiązanie.

Bagdrip – jak parzyć kawę podczas wyprawy?

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu przez markę Bagdrip nie musisz wcale zabierać ze sobą kawiarki. Choć zazwyczaj jest to dość lekki sprzęt, korzystanie z niego podczas wypraw jest nieco problematyczne. Dzięki Bagdripowi możesz cieszyć się aromatyczną kawą jak z drippera, mając pod ręką jedynie kubek i gorącą wodę. Kawa zaparza się szybko i wygodnie bez szkody dla smaku. Jest on równie aromatyczny, jak w przypadku profesjonalnego dripa!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com