Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Melontools VIS (MT.VIS)

Kod SKU: MT.VIS
Kod EAN: 5908262168825
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
59,00 zł
Mała rzecz, a jaka przydatna! Zyskaj gadżet, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie różnych akcesoriów albo pozwoli mieć klucze zawsze w zasięgu dłoni. Karabińczyki, breloki, smycze MELONTOOLS Multitool Melontools VIS (MT.VIS) zaskoczy Cię nie tylko funkcjonalnością, ale także wysoką jakością i trwałością. Zamów już teraz!

Multitool Melontools VIS to niewielki kluczyk z wieloma praktycznymi funkcjami, który swoim wyglądem bezpośrednio nawiązuje do pistoletu VIS – legendarnej polskiej konstrukcji wywodzącej się z okresu międzywojennego.

Wersja limitowana - z logo sklepu broń.pl


Minitool Melontools VIS został wykonany z nierdzewnej stali stopowej 420HC, która została profesjonalnie przygotowana poprzez właściwy proces hartowania. Wieloletnie doświadczenie producenta w zakresie obróbki cieplnej stali pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowo dobrych wyników, które przekładają się na ponadprzeciętną wytrzymałość narzędzia. Pomimo niewielkich rozmiarów i grubości na poziomie 2 milimetrów kluczyk jest praktycznie niezniszczalny podczas codziennego użytkowania.


Kluczyk Melontools to narzędzie wielofunkcyjne, które wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego użytkownika, który nie czuje potrzeby dźwigania dużego multitoola lub zwyczajnie nie ma takiej możliwości. VIS to narzędzie, które z powodzeniem możemy przenosić przy kluczach, na szyi lub nawet w portfelu. Od teraz możesz być przygotowany na większość sytuacji również wtedy, kiedy jesteś w stroju wyjściowym lub galowym!


Dużą zaletą tego modelu jest wierne odwzorowanie detali broni palnej. W tym modelu producent zadbał o takie szczegóły jak muszka, szczerbinka, kurek, czy język spustowy.


Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie przenośnego bita wewnątrz konstrukcji narzędzia. Bit ten przytrzymywany jest za pomocą sprężystych gumek, które zapobiegają jego wypadnięciu. Miejsce, w którym mocujemy bit, również posiada osobny system przytrzymujący podczas pracy. Dzięki dodatkowej gumce bit nie wypadnie podczas dokręcania lub odkręcania śrubek.


Funkcje narzędzia Melontools VIS:

- otwieracz do kapsli,
- metryczne klucze 6, 8, 10, 13 mm,
- gniazdo na bit 1/4”,
- bit Phillips firmy Wiha,
- oczko do zawiedzenia przy kluczach.


Wszystkie funkcje posiadają oznaczenia w formie głębokiego graweru, który nie zetrze się podczas przenoszenia w kieszeni.

Powierzchnia kluczyka została pokryta twardą powłoką na bazie chromu i żelaza, która nadaje estetycznego, brązowego koloru.

 
W komplecie z narzędziem wielofunkcyjnym otrzymujemy zapasowe gumki na wypadek zgubienia lub uszkodzenia tych, które znajdują się na kluczyku.

Producent, będąc pewnym jakości swoich produktów, udziela pełnej, dwuletniej gwarancji na wszelkie wady materiałowe. Jeśli multitool polegnie podczas wykonywania czynności, do których został stworzony – zostanie wymienione na nowy.

Więcej informacji
Kod SKU MT.VIS
Producent MELONTOOLS
Kod EAN 5908262168825
Więcej informacji
Kod SKUMT.VIS
ProducentMELONTOOLS
Kod EAN5908262168825
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Multitool Melontools VIS (MT.VIS)
Twoja ocena
Polecamy również: