Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BURRIS

BURRIS
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Odkryj to, co naprawdę się liczy razem z Burris Optics. Poznaj profesjonalne narzędzia optyczne, które pomogą w trakcie polowań, czy fotografowania dzikiej przyrody. Z tymi przyrządami zawsze trafisz do celu. Poznaj kultowe produkty marki i korzystaj w pełni z ich niezwykłych możliwości na co dzień.

Zaczęło się od wiary w możliwości

To był 1971 rok. Don Burris pracował w jednej z firm zajmujących się optyką. Był inżynierem, zajmującym się projektowaniem lunet w Denver i uznał, że… jest w stanie stworzyć narzędzie, które będzie lepsze, niż te aktualnie dostępne. Założyciel pracował nad swoją firmą przez 12 lat, wprowadzając liczne innowacje. W ciągu pierwszych czterech lat istnienia przedsiębiorstwa skupiał się na projektowaniu narzędzi celowniczych, ale wkrótce zajął się tworzeniem sportowych urządzeń.

Założyciel zmarł w 1987 roku. Burris Optics nie przestawała się jednak rozwijać, w dalszym ciągu kontynuując wielką pasję człowieka, od którego nazwiska wzięła się jej nazwa. Obecnie marka skupia się przede wszystkim na tworzeniu lunet, czy celowników, zarówno z przeznaczeniem taktycznym, jak i myśliwskim.

Zadbaj o swój sprzęt za pomocą pędzelka

Narzędzia optyczne są delikatne i drogie; wymagają precyzji w stworzeniu, ale konieczna jest też odpowiednia pielęgnacja szkieł. Należy pamiętać o odpowiednich futerałach czy płynach czyszczących. Jednak na co dzień zabrudzenia powstałe z suchego kurzu można łatwo wyczyścić, korzystając z odpowiednich pędzelków. Burris poszła jednak o krok dalej, tworząc cały, niewielki zestaw do tego celu. Poza pędzelkiem zawiera on też niewielką końcówkę, którą wyczyścisz większe zabrudzenia. To musi znaleźć się w ekwipunku każdego myśliwego!

Uważnie wybieraj sprzęt optyczny, jeśli chcesz dobrze trafiać

Większość polowań odbywa się w godzinach nocnych. Dlatego posiadanie noktowizora lub innych ułatwień optycznych znacznie poprawi celność oraz sprawi, że będziesz po prostu lepiej czuł się w leśnej przestrzeni. Dlatego wybierając swój sprzęt, zawsze stawiaj na tak sprawdzone przedsiębiorstwa, jak Burris.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com