Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - czarna

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - czarna

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - czarna

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: ADV024
EAN: 5908262156181
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
99,00 zł
Czego najbardziej potrzebujesz w terenie? Wody. O to, aby móc ją przechować zadbają kubki, manierki i butelki. Postaw na produkty najwyższej jakości. Kuchnia turystyczna – Kubki, butelki, manierki BCB Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - czarna to gwarancja zadowolenia dla każdego, kto kocha przygodę i survival. Zamów teraz.

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - czarna, to produkt dla ceniących zdrowy tryb życia. Osoby zwracające uwagę na to, jakiej jakości pożywienie jedzą, jakie napoje spożywają - powinny zainteresować się tą nowoczesną i trwałą butelką.

Zalet tego nowoczesnego produktu jest wiele:

- Jest lekka - nie obciąża bagażu jaki zabiera się w plener
- Filtruje wodę z zanieczyszczeń, dzięki czemu zawsze wypijasz pozbawioną metali ciężkich wodę
- Wykonana jest z materiałów z atestem do stosowania z żywnością. Nie zawiera BPA i posiada pozytywną opinię amerykańskiego Federalnego Urzędu Żywności i Leków
-·Filtr wystarcza na przefiltrowanie 200 litrów wody(około 3 miesiące użytkowania przez 1 osobę)
- Butelka łatwa w utrzymaniu czystości, można ją myć w zmywarce.
- Produkt szczelnie zapakowany

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle jest idealna zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Używając taki produkt w każdej chwili w plenerze ma się dostęp do czystej wody, a to bardzo ważne. Pijąc filtrowaną wodę odciążasz organizm, oszczędzasz go przed szkodliwymi składnikami wody niefiltrowanej.

Picie wody filtrowanej ma duże znaczenie w każdej wyprawie, od wycieczki w góry po extremalny survival. Pamiętaj! Picie czystej wody to podstawa, dlatego kupno takiej butelki szybko zwróci się w postaci zdrowia, witalności i niezapomnianych wspomnień z wypraw. Butelka jest bardzo trwała, filtry można nabyć oddzielnie. Kupując tak nowoczesny produkt, ma się gwarancję użytkowania przez długie lata. Butelka nie wymaga specjalnego mycia i dbania o nią.

Lubisz przygody i zawsze przygotowujesz się na nie profesjonalnie? Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle to produkt, który koniecznie musisz mieć w swoim plecaku. Zdrowie przede wszystkim, a jak zdrowie to czysta, filtrowana woda!

Wraz z butelką jeden filtr do wody w komplecie.

Więcej informacji
Kod SKUADV024
ProducentBCB
EAN5908262156181
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com