Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

CONTIGO

CONTIGO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Contigo

Termiczne kubki na wodę, inne napoje i jedzenie sprawiają, że nawet całodniowa wyprawa w góry staje się znacznie przyjemniejsza. Contigo to czołowy producent, który korzysta z najnowszych technologii. Dzięki nim twój posiłek jeszcze dłużej pozostanie pyszny, a kawa nawet po całym dniu wędrówki doskonale cię rozgrzeje. To coś, co każdy wielbiciel długich wędrówek oraz survivalu powinien mieć w swoim ekwipunku!

Contigo to nr 1 w USA

Contigo to marka nr 1 w USA, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Są nie tylko lubiane, ale również w rozsądnych cenach, dzięki czemu każdy wielbiciel podróży może sobie na nie pozwolić. Ponadto ta firma jest prawdziwym liderem, jeśli chodzi o innowacje. Należy do niej aż 35 patentów, które sprawiają, że ich produkty są naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. Tych rozwiązań technologicznych nie znajdziesz w żadnej innej marce! Nie bez znaczenia jest też fakt, że Contigo jest wśród 500 najszybciej rozwijających się światowych firm. Twórcy tej marki doskonale wiedzą, jak szybko żyje się we współczesnym świecie i swoimi produktami chcą ułatwić codzienność swoich klientów.

Sporotwa butelka na wodę także na co dzień

Nie korzystaj z jednorazowych butelek plastikowych, które niekorzystnie wpływają na środowisko. Butelka Contigo Ashland 0,72 l jest stworzona z wytrzymałego Tritanu, a także szczelnego zamknięcia. Dzięki temu dobrze sprawdzi się w każdych warunkach, a dodatkowy uchwyt pozwoli zamocować ją np. do plecaka czy roweru. To świetny wybór dla osób, które uprawiają sporty, ale nie tylko. Nawet codzienne korzystanie z niej będzie czystą przyjemnością.

Pojemniki termiczne także dla dzieci

Wybierasz się w podróż całą rodziną? Jeśli tak to twoja pociecha również powinna mieć wygodny pojemnik termiczny, z którego będzie mogła zjeść swój posiłek lub napić się czegoś ciepłego. Termos Contigo dla dzieci 0,30 l znajdziesz np. we wzorze w syrenki, które rozbudzą wyobraźnie każdej dziewczynki i sprawią, że ta będzie tylko czekała, aż rozpocznie się wycieczka, aby móc z niego skorzystać! Na dodatek termos jest tak wytrzymały, że wytrzyma wiele podróży w różne fascynujące miejsca.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com