Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

CRAG SPORT

CRAG SPORT
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Crag Sport

Aktywny styl życia to coś, co jest bliskie twórcą Crag Sport. Ta prężnie rozwijająca się polska firma stawia na produkty outdoorowe wysokiej jakości. Zainspiruj się i wybierz się w daleką podróż, korzystając z tworzonych przez nich użytkowych przedmiotów. Niech piękne otoczenie przyrody stanie się jeszcze piękniejsze, dzięki zgrabnym i dobrze wyglądającym kubkom, które znajdziesz w ofercie tego przedsiębiorstwa.

Crag Sport to ludzie, produkty i piękne otoczenie

W 2013 roku firma Crag Sport została założona po to, by reprezentować w Polsce światowej klasy marki outdoorowe oraz survivalowe. Szybki i sprawny rozwój sprawił, że już trzy lata później przedsiębiorstwo zaczęło wydawać własny magazyn, promujący aktywność outdoorową oraz zdrowy tryb życia. Jednak to nie wszystko! W ofercie marki pojawiają się także ich własne produkty, tworzone z myślą o osobach, których pasją jest spędzanie czasu aktywnie i na zewnątrz. W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż bycie bliżej natury!

Polskie kubki z wyjątkowymi historiami

Metalowy kubek to najlepszy przyjaciel każdego podróżnika. Dlaczego? To właśnie one są łatwe w myciu, nietłukące i niezwykle wytrzymałe. To podstawa każdej outdoorowej wyprawy, dzięki której napijesz się rozgrzewającej herbaty bądź też zjesz z niego pożywną zupę. Jednak sam metalowy kubek to za mało. Dlatego Crag Sport tworzy produkty z ciekawymi grafikami, które opowiadają prawdziwie polskie historie. Wybierz więc na przykład kubek z kamperem, który przypomni ci o wspaniałych chwilach spędzonych w tych domach na kółkach!

Wytłoczone w fabryce emalii w Olkuszu

Aby unikatowe grafiki na kubkach były trwałe, zostały wytworzone w kultowej już fabryce emalii, znajdującej się w Olkuszu. Taki produkt, jak kubek polski Jurajski bez wątpienia zostanie więc z tobą na długie lata! Musisz jedynie pamiętać, aby nie myć go w zmywarce. Kubki tworzone przez Crag Sport przychodzą do nowych właścicieli zapakowane w kartonowe pudełko. Będą doskonałym pomysłem na prezent dla każdego podróżnika!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com