Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 850 nm (620-001)

Kod SKU: KOL.620-001
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
3 199,00 zł Darmowa dostawa
Lubisz nocne wyprawy w teren? Bez względu na to, czy polujesz, obserwujesz przyrodę czy po prostu Twoim żywiołem jest survival, noktowizory zapewnią Ci świetną widoczność nawet po zmroku. To nowoczesna optyka, stosowana także na poligonach wojskowych. Noktowizory SYTONG Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 850 nm (620-001) zaskoczy Cię solidnością i doskonałą jakością, stając się sprzymierzeńcem nie tylko w leśnej głuszy. Zamów teraz z darmową dostawą.


Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 to kompaktowy celownik myśliwski, który może być stosowany do strzelania i obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy. Celownik wyposażony w szynę Picatinny oraz 5 profili balistycznych, dzięki czemu z jednej lunety noktowizyjnej możemy korzystać na kilku karabinach bez konieczności przystrzeliwania za każdym razem.

Luneta noktowizyjna o 6,5 × powiększeniu optycznym
W nasadce zastosowano czujnik CMOS Sony oraz wysokiej klasy wyświetlacz OLED o specyfikacji wojskowej, co gwarantuje wysoką rozdzielczość 1024 × 768 px oraz klarowność obrazu z gwarancją niezakłóconej pracy nawet w przy niskiej temperaturze. Niewątpliwym atutem zastosowanego wyświetlacza OLED jest funkcja regulacji jasności do 10% (od ekstra ciemnego do ekstra jasnego). Urządzenie umożliwia obserwację w pełnym kolorze (dziennym) lub w trybie nocnym wspieranym przez iluminator podczerwieni o długości fali IR 850 nm z 3-poziomową regulacją natężenia światła. Wraz z lunetą otrzymujemy montaż na szynę Picatinny pozwalający na mocowanie lunety na różnych modelach broni z tym interfejsem montażu.

Optyczne powiększenie o wartości 6,5 × można dwukrotnie zwiększyć, uzyskując w ten sposób powiększenie cyfrowe o 13× powiększeniu. W lunecie zastosowano tryb pamięci 5 profili balistycznych, dzięki czemu noktowizor może być stosowany na broni o różnym kalibrze, bez konieczności ponownego przystrzeliwania. Strzelec ma do wyboru 7 rodzajów siatek balistycznych z opcją zmiany koloru (2 dostępne), a także możliwość edycji elementów interfejsu wyświetlanych na ekranie. Dodatkowy interfejs Picatinny umożliwia montaż dodatkowego emitera podczerwieni lub innych akcesoriów potrzebnych do polowania. Dzięki takiej funkcjonalności celownik noktowizyjny Sytong HT-60 jest niezwykle wszechstronnym i funkcjonalnym celownikiem myśliwskim.

Przewaga celownika noktowizyjnego Sytong HT-60 nad konkurencją
Regulowany emiter podczerwieni IR o długości fali 850 nm w połączeniu z najnowszym sensorem CMOS SONY o powiększonej czułości wychwytywania światła (o 20% większej niż w podobnych modelach konkurencji) gwarantuje komfortową obserwację na dystansie większym niż 200 metrów. Zwiększona czułość sensora umożliwia obserwację także bez iluminatora podczerwienie IR, co oczywiście w dużym stopniu ogranicza ryzyko wykrycia obserwatora.

Do obsługi Sytong HT-60 służy 5 przycisków usytuowanych na górze korpusu, dzięki czemu z obsługą celownika poradzimy sobie z łatwością nawet w całkowitej ciemności. Celownik zasilany jest za pomocą wymiennego akumulatora 18650, który można ładować bez wyjmowania z urządzenia za pomocą gniazda USB-C. Wbudowany port pozwala również na przedłużenie czasu działania poprzez zastosowanie zewnętrznego power banku. Dzięki zastosowaniu trybu stand-by (gotowość do działania) Sytong HT-60 ma nie tylko wydłużony czas działania (do 8 godzin), a także błyskawiczny start urządzenia w czasie ~ 1 sekundy.

Producent nie zapomniał oczywiście o funkcji wideo rejestratora, dzięki czemu możemy utrwalić nasze polowania w postaci video 1920 × 1080 FHD 30 fps lub zdjęć o rozdzielczości 2608 × 1944 5 mpx. W urządzeniu zastosowano port kart pamięci Micro SD/TF z możliwością obsług nośnika o maksymalnej pojemności 32 GB. Użytkownik może także przesłać nagrane dane za pomocą protokołu WiFi (WLAN).

Pomimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji Sytong HT-60 (zaledwie 148 mm długości) cechuje się imponującą odpornością na odrzut broni — nawet do 6000 J, dzięki czemu celownik może być bezpieczne stosowany na broni myśliwskiej o kalibrach 9,3 × 62 i 375 H&H.

W komplecie:

cyfrowy celownik noktowizyjny o trybach dziennym i nocnym SYTONG HT-60
baza montażowa na szynę Picatinny
osłona obiektywu
akumulator 18650
kabel i ładowarka z portem USB
komplet śrub montażowych i klucz imbusowy
twarde etui do przenoszenia
woreczek ochronny


DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe;
 Maks. zasięg [m] 200
Powiększenie [×] 6,5/13
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px] 1024×768
Dane dodatkowe;
Rozdzielczość nagrywanego filmu (szer. × wys.) [px] 1920×1080 / FullHD / 1080P / 30 FPS
Wymiary;
Długość fali [nm] 850
Masa [g] 420
Szerokość [mm] 55
W zestawie;
Elementy zestawu lunety
montaż na szynę Picatinny ,
pokrowiec ,
zestaw kluczy imbusowych ,
bateria ,
zakrywki na szkła
Informacje producenta
Producent; Sytong, Chiny
Symbol dostawcy; HT-60 850nm

Więcej informacji
Kod SKU KOL.620-001
Producent Nie
Kod EAN N/D
Więcej informacji
Kod SKUKOL.620-001
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60 850 nm (620-001)
Twoja ocena