Dron Xblitz Intrude Black z kamerą HD 2Mpix 4GB

Kod SKU: D.M9918.BL
Kod EAN: 5908262168306
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
299,00 zł Darmowa dostawa
Zrób prezent sobie albo komuś bliskiemu, sięgając po ciekawe gadżety elektroniczne. To drobiazgi łączące funkcjonalność oraz ciekawy design. Gadżety XBLITZ Dron Xblitz Intrude Black z kamerą HD 2Mpix 4GB jest nie tylko fantastyczną niespodzianką, ale także praktycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zamów teraz z darmową dostawą.

Dron Xblitz Intrude Black zdalnie sterowany z kamerą HD to bardzo solidna konstrukcja, która z pewnością dostarczy wiele niezapomnianych przeżyć jego właścicielowi. Dodatkowo umożliwi robienie nagrań z lotu ptaka, dzięki zamontowanej kamerze HD. Dron unosi się dzięki czterem osłoniętym śmigłom o długości 13,5 cm umieszczonym na ramionach. Xblitz Black porusza się we wszystkich kierunkach i może wykonywać obroty o 360 stopni, co pozwala na wykonywanie akrobacji powietrznych. Za stabilność lotu odpowiada sześcioosiowy system kontroli lotu z regulowaną czułością żyroskopu. Xblitz Black radzi sobie świetnie w powietrzu, także podczas wietrznych dni.

Dron z kamerą HD idealnie nadaje się do lotów w zasięgu wzroku operatora (do 100 m). Warto zwrócić uwagę na oświetlenie drona ułatwiające jego lokalizację w powietrzu nawet po zmroku. Dron jest bardzo łatwy w pilotażu i po kilku chwilach z pewnością każdy będzie w stanie nim sterować. Bardzo nowoczesny design sprawia, że wrażenie obcowania z technologią przyszłości jest jeszcze większe.


Zestaw zawiera:

- dron z kamerą HD,

- pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD,

- karta microSD o pojemności 4GB,

- 2 akumulatory 600 mAh,

- kabel do ładowania z USB,

- czytnik USB do kart microSD,

- 2 zapasowe śmigła,

- komplet zapasowych śmigieł oraz śrubokręt do ich wymiany,

- polska instrukcja.

Więcej informacji
Kod SKU D.M9918.BL
Producent XBLITZ
Kod EAN 5908262168306
Więcej informacji
Kod SKUD.M9918.BL
ProducentXBLITZ
Kod EAN5908262168306
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Dron Xblitz Intrude Black z kamerą HD 2Mpix 4GB
Twoja ocena
Więcej z XBLITZ
Polecamy również: