Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

ELICO

ELICO
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

UNILIGHT-ELICO

Podczas wszelkich wypraw górskich i survivalowych lub w czasie majsterkowania, przyda Ci się sprzęt pozwalający na rozpalenie ognia. Będziesz mógł przy nim ogrzać się, osuszyć ubranie i przygotować ciepły posiłek. Takie właśnie produkty znajdziesz w ofercie polskiej spółki Unlight. Jeśli chcesz wesprzeć polskiego producenta, przyjrzyj się proponowanym przez nas produktom tej firmy.

Firma Unilight — dystrybutor marki Elico

Firma Unilight powstała 17 lat temu w Żernikach Wrocławskich koło Wrocławia. Specjalizuje się w produkcji i handlu produktami impulsywnymi, które zawierają płomień. Są to zapalniczki, zapalarki i paliwa do zapalniczek. Zakład tworzy też różnego rodzaju i przeznaczenia kartusze gazowe.

Firma opiera swoje działanie na kilkudziesięciu sprawdzonych specjalistach z różnych dziedzin. Swoje innowacyjne produkty tworzy w nowoczesnym parku maszynowym oraz w laboratorium, gdzie badana jest ich jakość.

Wysoka klasa i innowacyjność ich produktów została potwierdzona przez światowej sławy instytuty zajmujące się badaniem jakości. Wyprodukowane przez tę firmę produkty są zgodne z normami TUV SUD z Monachium oraz z fińską DEKRA. Zostały entuzjastycznie przyjęte w wielu krajach Europy, Ameryki Północnej i Australii.

W Polsce firma ta jest dystrybutorem marki Elico, która występuje też pod nazwami Elicocamp i Elicotech. W naszym sklepie produkty tej firmy postanowiliśmy umieścić w kategorii Unilight-Elico. Mogą one okazać się niezbędne w czasie wypraw w góry czy do leśnej głuszy.

Produkty Unlight-Elico — co znajdziesz w naszej ofercie?

Nasz sklep oferuje Ci turystyczne palniki gazowe Unilight-Elico. Mogą okazać się przydatne podczas:

  • przygotowywania potraw — możesz nimi opalać, karmelizować, prażyć i obrabiać potrawy;

  • odpalania kominka, grilla i ogniska — bardzo przydatna funkcja m.in. na biwaku, aby się ogrzać i przygotować jedzenie;

  • rozmrażania różnych rzeczy — jest to ważne w czasie wędrówek w niskich temperaturach;

  • majsterkowania, modelowania i spawania — są to urządzenia przydatne wszelkich warsztatach i piwnicach majsterkowiczów.

Modele palników proponowane przez nas to:

  • PALNIK TURYSTYCZNY BLUE TORCH RK-3001 GUMOWANY — możesz nim uzyskać precyzyjny płomień, dzięki możliwości jego regulacji. Jest to ważne, aby przypadkowo nie doprowadzić do pożaru. Takim sytuacjom przeciwdziała też zastosowanie blokady pracy ciągłej. Zawór do napełniania pozwala na wielokrotne użycie palnika. Można napełniać go gazem do zapalniczek marki Elico. Palnik mieści 17 ml gazu. Maksymalna temperatura płomienia to 13 tys. stopni Celsjusza;

  • PALNIK TURYSTYCZNY BLUE TORCH RK-3001 GUMOWANY-ZIELONY — czyli zielona wersja wyżej opisanego sprzętu.

Oba palniki są małe i lekkie. Można je bez problemu przenosić w plecaku razem z całym ekwipunkiem.

Unlight-Elico — producent światowej klasy produktów wytwarzających płomień

Produkty Unlight-Elico są tworzone zgodnie z międzynarodowymi standardami. Stanowią niezbędny element ekwipunku miłośników wędrówek i survivalu. Mogą przydać się też pasjonatom majsterkowania.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com