Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

EXOTAC

EXOTAC
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

EXOTAC

Ziemia i człowiek: to dwie pasje, które połączone w jedno tworzą Exotac. Poznaj markę, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości krzesiw, dbając zarówno o ludzi, jak i otaczającą ich przyrodę. Wykorzystaj więc ich nowoczesne podejście do rozpalania ognia i doceń możliwości profesjonalnego sprzętu w trakcie podróży.

Niezwykły design i nowoczesność przy… ognisku?

Godziny spędzone na projektowaniu nowego krzesiwa. Niemożliwe? Nie dla marki Exotac, która przykłada wielką wagę zarówno do jakości swoich produktów, jak i ich ogólnego wyglądu. Najwyższej jakości produkty outdoorowe to coś, co jest największą pasją twórców tego przedsiębiorstwa. Powstałe w USA, swoje produkty tworzy właśnie głównie tam, kontrolując każdy etap produkcji. To właśnie w ten sposób jest w stanie znaleźć nawet najmniejszy błąd, nim przedmiot trafi do klienta.

Sprzęt powinien przetrwać całe życie swojego właściciela: to przyświeca marce. Konsumpcjonizm doprowadza m.in. do zaśmiecania środowiska, dlatego stawianie na jakość, a nie ilość we współczesnym świecie jest niezmiernie istotne, o czym wiedzą twórcy Exotac.

Niewielkie i samowystarczalne, czyli idealne krzesiwo w podróż

Możesz je trzymać przy kluczach, w kieszeni, czy nawet zawieszone na szyi, a jego niezawodność niemal zwali cię z nóg. Exotac nanoSTRIKER XL Firestarter tworzy maksymalną ilość iskier, aby jak najszybciej podpalić ognisko czy grilla. Dzięki niej bez problemu rozjarzysz węgiel, drewno, czy suchą trawę, która może stanowić w takiej sytuacji podpałkę. W podróży to właśnie takie przedmioty powinny być ci towarzyszami!

Tego krzesiwa nigdy nie zgubisz

Jeśli masz problem z odnajdywaniem przedmiotów, powinieneś zainteresować się modelem, który np. posiada linkę, dzięki której łatwo przywiążesz go do plecaka, czy spodni. Może więc Exotac polySTRIKER okaże się idealny: to niewielkie krzesiwo, dzięki, któremu zapalisz każde ognisko, a które w szybki sposób pomoże wykrzesać potrzebne iskry. Pamiętaj, aby takie produkty zawsze transportować w zabezpieczony sposób.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com