Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

FIRST TEXAS HOLDINGS CORP

FIRST TEXAS HOLDINGS CORP
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

TEKNETICS

Szukasz profesjonalnych wykrywaczy metali?

Firma Teknetics została założona w 1983 roku i od początku działalności zajmuje sie produkcja wykrywaczy metali. W przeciwieństwie do wielu konkurentów, którzy nadal przebijają się na własną rękę, firma ta bardzo szybko stała się częścią First Texas Products – już w 1989 roku.

Firma First Texas Holdings Corp oferuje wysokiej jakości wykrywacze marki min. TEKNETICS, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoją pasję. Znajduj niezwykłe skarby sprzed lat i baw się dobrze na świeżym powietrzu. Wysokiej jakości sprzęt sprawi, że znacznie szybciej odnajdziesz wszystkie kryjące się pod ziemią metalowe skarby, takie jak stare monety czy biżuteria. Daj się ponieść swojej prawdziwie męskiej pasji!

First Texas Holdings Corp to prawdziwie amerykańska firma

Nie istnieje bardziej męski i jednocześnie bardziej amerykański stan, niż Texas. Jej siedziba znajduje się w El Paso i jest częścią Navigational, Measuring, Electromedical, and Control Instruments Manufacturing Industry. Przedsiębiorstwo daje pracę 880 pracownikom, tworząc wysokiej jakości produkty do wykrywania metali pod marka Teknetics. Tworzy także różne przedmioty ułatwiające nawigację w terenie. Jeśli więc szukasz produktów, dzięki którym twoje outdoorowe przygody będą jeszcze bardziej emocjonujące, postaw na TEKNETICS od First Texas Holdings Corp.

Jaki wykrywacz metali wybrać na sam początek?

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z poszukiwaniem metali, na pewno nie chcesz wydać zbyt wiele na sprzęt. Wykrywacz metali Teknetics Digitek może być doskonałą odpowiedzią na wszystkie twoje potrzeby. Posiada regulację czułości, cyfrowe ID oraz gniazdo słuchawkowe, a jego gwarancja wynosi w sumie 36 miesięcy. Olbrzymią zaletą jest jednak jego niska cena, dzięki której będziesz mógł korzystać z dobrego jakościowo sprzętu, który jednak nie sprawi, że będziesz żałować zakupu, jeśli poszukiwanie metali jednak nie stanie się twoją pasją.

Co dla osób bardziej zaawansowanych?

Szukasz czegoś dla nieco bardziej zaawansowanej osoby? Wykrywacz metali Teknetics Patriot posiada zarówno ogólną, jak i wybiórczą dyskryminację metali, ma regulację częstotliwości i czułości, a także posiada tryb PinPointer. To profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i który wytrzyma z tobą długie lata. Urządzenie posiada wyświetlacz i jest wodoodporne.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com