Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

FISHER SPACE PEN

FISHER SPACE PEN
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Długopis jest jednym z akcesoriów, które zrewolucjonizowały historię ręcznego pisania. Długo jednak pisanie w przestrzeni kosmicznej było jednak niemożliwe. Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się na rynku Fisher Space Pen. Poznaj najbardziej zaawansowane narzędzia do pisania, którymi interesuje się nawet NASA.

Długopisy, które podbiły stacje kosmiczne

Długopisy Fisher Space Pen były obecne w trakcie każdej załogowej wyprawy kosmicznej, począwszy od 1968 roku. Bazujące na szczelnie zamkniętym wkładzie atramentowym, który działa dzięki wpływowi wewnętrznego ciśnienia, nie tylko działają w przestrzeni kosmicznej, ale są przede wszystkim bezpieczne. W przeciwieństwie do np. ołówków nie tworzą pyłu, który może być źródłem pożaru.

Te długopisy będą działać nie tylko w przestrzeni kosmicznej. Możesz nimi pisać w niemal każdych warunkach pogodowych. Działają pod wodą, jak i na przeróżnych powierzchniach. To coś, co musi mieć każdy miłośnik ręcznego pisania oraz podróży w niezwykłe miejsca. A to wszystko w niewielkim przedmiocie, który zmieści się w kieszeni.

Klasyczny wygląd i niepowtarzalne działanie. W sprzedaży od lat 40.

Bullet 400b jest jednym z najbardziej klasycznych modeli Fisher Space Pen. Pierwszy długopis o takim kształcie trafił do sprzedaży w 1948 roku i stał się jednym z najlepiej sprzedających produktów XX wieku. Aktualnie istniejący projekt ma elegancki, opływowy kształt oraz matowe wykończenie, połączone z niezwykłą wytrzymałością sprawiają, że będzie on pasować do każdego piórnika. Co ważniejsze, atrament obecny w długopisie może wytrzymać nawet do 100 lat!

Co jeśli wolisz długopisy z klipsem?

Klasyczny model długopisu Bullet nie posiada żadnego dodatkowego zaczepienia. Jeśli jednak wolisz taki, który posiada klips, bez problemu znajdziesz go w ofercie. Bullet 400BCL jest połączeniem tradycyjnego kształtu z niewielkim zaczepem, dzięki któremu np. przypniesz go do notatnika. Lubisz ekstremalne warunki? Jeśli tak, to jako prawdziwy mężczyzna powinieneś mieć również w pełni niezawodny długopis!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com