Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Alkomat AlcoSafe F8 Black (CCBCSABACSCAF40)

Kod SKU: F8black
Kod EAN: 5907222598320
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
219,00 zł Darmowa dostawa
Na drodze najważniejsze jest bezpieczeństwo – Twoje i innych uczestników ruchu. A zatem kiedy siadasz za kierownicą kilka godzin po wypiciu alkoholu, miej pewność, że procenty nie utrzymują się jeszcze w Twoim organizmie. Sięgnij po alkomat. Rozwiązania wysokiej jakości zagwarantują Ci maksymalną pewnoś i pozwolą spokojnie ruszyć w drogę. Alkomaty ALCOSAFE Alkomat AlcoSafe F8 Black (CCBCSABACSCAF40) jest niezawodny i łatwy w użyciu. Zamów teraz z darmową dostawą.

F8 Black jest wysokiej klasy urządzeniem służącym do kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat bazuje na platynowym sensorze elektrochemicznym, reagującym wyłącznie na alkohol etylowy, dzięki czemu wyniki pomiarów są dokładne i powtarzalne. Tester posiada dwa tryby pomiarowe (manualny i automatyczny), pamięć pozwalającą na zapisanie ostatnich 16 wyników oraz licznik wszystkich wykonanych pomiarów.

Niewątpliwą zaletą testera jest intuicyjny sposób obsługi oraz możliwość automatycznego przeliczania jednostek pomiędzy ‰ BAC, % BAC i mg/l. To wyjątkowo przydatne funkcje np. dla osób często podróżujących, które potrzebują szybko uzyskać wynik pomiaru w jednostkach obowiązujących na terenie danego państwa.

F8 zasilany jest z jednej baterii alkalicznej 1.5V typ AA. Urządzenie wyposażono w funkcję auto-off pozwalającą na ograniczenie zużycia baterii, sygnalizację źle przeprowadzonej próby oraz moduł kontroli temperatury urządzenia.

Alkomat jest objęty 5 letnią gwarancją oraz nielimitowaną ilością darmowych kalibracji w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu klienta.

ZASTOSOWANIE

F8 Black jest polecany dla osób poszukujących dokładnego i eleganckiego alkomatu do użytku indywidualnego. Sprawdzi się również, jako narzędzie do wstępnej kontroli trzeźwości pracowników w małych przedsiębiorstwach.

ZALETY

-Precyzyjny, platynowy sensor elektrochemiczny
-Podświetlany, kolorowy wyświetlacz LCD
-Szeroki zakres pomiarowy do 4.00 ‰
-Możliwość automatycznego przeliczenia wyniku pomiaru
-Funkcja automatycznego odcięcia zasilania
-Czujnik przepływu powietrza oraz sygnalizacja źle przeprowadzonej próby
-Dwa tryby pomiarowe (manualny i automatyczny
-Pamięć ostatnich 16 wyników i licznik wszystkich wykonanych pomiarów
-Poręczna konstrukcja wykończona eleganckim frontowym panelem

Więcej informacji
Kod SKU F8black
Producent ALCOSAFE
Kod EAN 5907222598320
Więcej informacji
Kod SKUF8black
ProducentALCOSAFE
Kod EAN5907222598320
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Alkomat AlcoSafe F8 Black (CCBCSABACSCAF40)
Twoja ocena