Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Smartwatch Garett Kids Happy niebieski zegarek

Kod SKU: gar.5903246280555
Kod EAN: 5903246280555
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
359,00 zł Darmowa dostawa
Monitoruj swoje postępy oraz parametry podczas treningów. Sięgnij po zegarki lub smartwatche. Poznaj moc ich funkcjonalności, a już nigdy się z nimi nie rozstaniesz. Zegarki i smartwatche GARETT Smartwatch Garett Kids Happy niebieski zegarek to rozwiązanie najwyższej jakości, które stanie się Twoim dobrym towarzyszem nie tylko w czasie treningu czy wyprawy, ale także na co dzień. Zamów teraz z darmową dostawą.

Smartwatch Garett z serii Kids
Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności. Smartwatch dla dziecka Garett Kids posiada takie funkcje, jak lokalizator GPS oraz GEO-ogrodzenie, które pozwolą skutecznie kontrolować strefę przebywania dziecka. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększą jeszcze spokój rodzica i bezpieczeństwo jego pociechy. Odkrywanie pozostałych funkcji może stać się wyśmienitą wspólną zabawą.

GPS dla dziecka i od razu mniej stresu !
Po prostu włączasz mapkę w swoim smartfonie i widzisz lokalizację zegarka, a także możesz wyświetlić przebytą trasę. Ale nie musisz tego kontrolować non stop. Funkcja GEO-ogrodzenie powiadomi Cię, gdy posiadacz smartwatcha oddali się poza ustalone granice. Nie ma lepszej recepty na spokój rodzica, niż lokalizator GPS dla dziecka!

Gdy potrzebna interwencja…
Dziecko samo może wezwać Twoją pomoc, wciskając specjalny przycisk SOS, który uruchomi alarm w Twoim telefonie (a nawet w trzech wybranych numerach) i automatycznie nawiąże połączenie telefoniczne. Możesz także włączyć dyskretny zdalny podsłuch, by skontrolować odgłosy w otoczeniu dziecka.

Telefon, który ma same plusy!
Zegarek smartwatch z wbudowanym telefonem to gwarancja, że Twoje dziecko zawsze odbierze połączenie od Ciebie. Taki telefon trudno jest zgubić, a ponadto posiada większość podstawowych funkcji telefonu komórkowego, które możesz ustawiać i kontrolować z poziomu swojego smartfona. Działa z kartami SIM wszystkich operatorów!

Smartwatche dla dzieci muszą być wytrzymałe…
…i dlatego też model Garett Kids Happy posiada certyfikat ochrony IP67, co oznacza, że jest to smartwatch wodoszczelny i pyłoszczelny. Z pewnością wytrzyma dużo więcej przygód, niż większość telefonów komórkowych: deszcz, śnieg, piasek, a nawet błoto – są akceptowalne :)

Pokaż, co widzisz!
Aparat fotograficzny w smartwatchu to nie tylko zabawka. To także świetne narzędzie do komunikacji dziecka z rodzicem. „Widzisz straszne zwierzę? Pokaż mi je!” Pstryk! I zdjęcie za chwilę wyświetla się na smartfonie rodzica. Straszne zwierzę okazuje się pasikonikiem…

W trosce o zdrowie dziecka
Smartwatch GPS z wbudowanym krokomierzem oraz monitorem snu, to cały pakiet narzędzi, dzięki którym zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o zdrowie swojego dziecka. Możesz kontrolować jego aktywność, policzyć spalone kalorie, a także sprawdzić, czy dobrze śpi.

Wszystko pod kontrolą!
Darmową aplikację Garett Tracker w języku polskim bez problemu pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Umożliwia ona dokonywanie konfiguracji oraz ustawień smartwatcha, bezpośrednio z Twojego smartfona. Nawet stan baterii zegarka lub sytuacja, gdy dziecko zdejmie zegarek, nie umkną Twojej uwadze!

Wodoszczelność IP67: Tak
Dotykowy ekran: Tak
Wbudowany moduł GPS: Tak
Slot na kartę SIM: Tak
Aplikacja Garett Tracker: Tak
Kompatybilność z Android: Tak
Kompatybilność z iOS: Tak
Lokalizacja GPS, LBS, WiFi: Tak
Połączenia głosowe; Tak
Wysyłanie notatek głosowych: Tak
Przycisk SOS: Tak
Geo ogrodzenie: Tak
Zdalny podsłuch: Tak
Pulsometr: Nie
Odtworzenie pokonanej trasy: Tak
Alarm rozładowania: Tak
Powiadomienia dźwiękowe: Tak
Wbudowany aparat: Tak
Krokomierz: Tak
Budzik: Tak
Monitor snu: Tak
Gumowy pasek: Tak
Pasek wymienny: Tak
Dedykowane aplikacje: Garett Tracker
Wyświetlacz: Kolorowy dotykowy 1.3 cala
Moduł GSM: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Procesor: MTK2503
Czułość GPS: -159dBm
Dokładność GPS: ~5-10 metrów
Materiał: Silicon
Zasilanie: Wbudowany akumulator 420 mAh,
Czas ładowania: Około 1 godziny
Czas czuwania: Około 70 godzin
Rozmiar tarczy: 47*41*15.5 mm
Obwód paska: Około 22 cm
Waga: 55 gram

Więcej informacji
Kod SKU gar.5903246280555
Producent GARETT
Kod EAN 5903246280555
Więcej informacji
Kod SKUgar.5903246280555
ProducentGARETT
Kod EAN5903246280555
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Smartwatch Garett Kids Happy niebieski zegarek
Twoja ocena