Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GOALZERO

GOALZERO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Goal Zero

Ekologia jest ci bliska? Produkty Goal Zero powinny cię zainteresować! Poznaj jednego z największych producentów paneli słonecznych. Ten ekologiczny sposób zdobywania prądu, nie zanieczyszcza środowiska i korzysta jedynie z energii, która dociera do Ziemi. Poznaj ich produkty, które doskonale sprawdzą się także w trakcie wycieczki campingowej lub podróży w góry!

Goal Zero produkuje panele słoneczne od 2009 roku

Goal Zero to amerykańska firma założona w 2009 roku. Stworzona z pasji do przygody i szacunku do przyrody, produkuje coraz to nowsze produkty, które pozwolą cieszyć się pięknem natury kolejnym pokoleniom. Zanieczyszczanie środowiska przed człowieka powoduje wymieranie kolejnych gatunków zwierząt i roślin, dlatego, aby je ograniczyć, warto korzystać z alternatywnych źródeł zasilania. Postaw na markę, która na poważnie traktuje swój cel i stawia na humanitarne traktowanie nie tylko ludzi. W końcu planeta należy także do innych stworzeń!

Zabierz muzykę w swoją podróż już teraz

Jeśli organizujesz grupową wycieczkę, koniecznie musisz wziąć ze sobą przenośny głośnik. Takie urządzenie pozwoli ci odtworzyć ulubione utwory z telefonu czy laptopa i dobrze bawić się w gronie najbliższych. Świetnie sprawdzi się np. w trakcie wyjazdów z dziećmi, ułatwiając animowanie grupy, ale nie tylko! Przecież impreza bez muzyki to nie jest to samo, a nikt nie powiedział, że nie możesz zorganizować jej w górach czy nad jeziorem. Postaw na niewielki sprzęt, który zmieści się do każdego bagażu.

Ten przenośny głośnik jest stworzony do podróży

Przenośny głośnik Goal Zero Rock Out 2 dobrze wzmacnia dźwięk i bez problemu łączy się z większością urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki temu, że nie jest zbyt duży, zmieści się do każdego bagażu, dlatego idealnie sprawdzi się w trakcie wielu improwizowanych imprez. Działa przez ponad 20 godzin bez konieczności ładowania, dlatego nie będziesz potrzebować dodatkowego źródła prądu, aby zorganizować wystrzałową potańcówkę w samym środku lasu czy nad oddalonym od cywilizacji jeziorem.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com