Granat hukowo-błyskowy GH2

Granat hukowo-błyskowy GH2

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Granat hukowo-błyskowy GH2

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GH-2
EAN: 5908262157126
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
26,00 zł

 

Granat hukowo-błyskowy GH2 to profesjonalne narzędzie wydzielające błysk oraz głośny dźwięk, a także do ogłuszania i oślepiania przeciwnika.

Używane głównie przez policję, ochronę i inne służby tego typu, nadaje się także do samoobrony czy podczas gier ASG.

Jest on również doskonałym narzędziem do wzywania pomocy w trudnych warunkach, poprzez użycie pirotechniki sygnalizacyjnej.

Granat ten powinien być jednak używany rozważnie. Podczas survivalowego wyjazdu czy wycieczki w nieznane bezwzględnie najważniejsze jest bowiem zachowanie bezpieczeństwa.

Granat GH2 znajduje się na wyposażeniu ochroniarzy, straży miejskiej, grup airsoftowych, rekonstrukcyjnych etc., jednak każdy może stać się jego posiadaczem.

Dźwięk, jaki wydaje równy jest 140 decybelom. Jest to próg bólu dla człowieka, głośniejsze brzmienie od startującego odrzutowca.

Produkt zawiera 3,2 gramy masy mieszaniny o działaniu hukowo-błyskowym. Całość waży około 100 gramów, a wymiary to 35 milimetrów średnicy i 125 milimetrów długości.

Aby granat wybuchł należy wyjąć zawleczkę, więc niekonieczne jest tu użycie otwartego ognia. Opóźnienie wynosi od trzech do pięciu sekund, podczas których należy oddalić się od granatu w znaczący sposób.

Wolna przestrzeń między granatem, a budynkiem, samochodem czy innym mieniem oraz człowiekiem musi wynosić minimum 10 metrów.

Należy pamiętać, że użycie granatu zgodnie z instrukcją jest bezpieczne. Nie powoduje on bowiem rozrzutu odłamków, które mogłoby uszkodzić ludzkie ciało.

Produkt jest wielofunkcyjny i wyprodukowany z zachowaniem norm bezpieczeństwa – na pewno przyda się w wielu sytuacjach!

Więcej informacji
Kod SKUGH-2
ProducentB&G
EAN5908262157126
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com