Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Granat hukowo-błyskowy GH2

Kod SKU: GH-2
Kod EAN: 5908262157126
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Ocena:
100% of 100
29,00 zł
Nawet podczas pozornie bezpiecznych wypraw, przyda się pirotechnika sygnalizacyjna. To proste rozwiązania, które mogą uratować Ci życie, w chwili kiedy nadejdą niespodziewane okoliczności. Pirotechnika sygnalizacyjna Granat hukowo-błyskowy GH2 to lekkie i poręczne rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca w plecaku. Zamów już teraz!

Granat hukowo-błyskowy GH2 to profesjonalne narzędzie wydzielające błysk oraz głośny dźwięk, a także do ogłuszania i oślepiania przeciwnika. Używane głównie przez policję, ochronę i inne służby tego typu, nadaje się także do samoobrony czy podczas gier ASG. Jest on również doskonałym narzędziem do wzywania pomocy w trudnych warunkach, poprzez użycie pirotechniki sygnalizacyjnej. Granat ten powinien być jednak używany rozważnie. Podczas survivalowego wyjazdu czy wycieczki w nieznane bezwzględnie najważniejsze jest bowiem zachowanie bezpieczeństwa.

Granat GH2 znajduje się na wyposażeniu ochroniarzy, straży miejskiej, grup airsoftowych, rekonstrukcyjnych etc., jednak każdy może stać się jego posiadaczem. Dźwięk, jaki wydaje równy jest 140 decybelom. Jest to próg bólu dla człowieka, głośniejsze brzmienie od startującego odrzutowca. Produkt zawiera 3,2 gramy masy mieszaniny o działaniu hukowo-błyskowym. Całość waży około 100 gramów, a wymiary to 35 milimetrów średnicy i 125 milimetrów długości.

Aby granat wybuchł należy wyjąć zawleczkę, więc niekonieczne jest tu użycie otwartego ognia. Opóźnienie wynosi od trzech do pięciu sekund, podczas których należy oddalić się od granatu w znaczący sposób. Wolna przestrzeń między granatem, a budynkiem, samochodem czy innym mieniem oraz człowiekiem musi wynosić minimum 10 metrów. Należy pamiętać, że użycie granatu zgodnie z instrukcją jest bezpieczne. Nie powoduje on bowiem rozrzutu odłamków, które mogłoby uszkodzić ludzkie ciało. Produkt jest wielofunkcyjny i wyprodukowany z zachowaniem norm bezpieczeństwa – na pewno przyda się w wielu sytuacjach!

Więcej informacji
Kod SKU GH-2
Producent B&G
Kod EAN 5908262157126
Więcej informacji
Kod SKUGH-2
ProducentB&G
Kod EAN5908262157126
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Granat hukowo-błyskowy GH2
Twoja ocena