Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

GRAYL

GRAYL
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

GRAYL

Butelki z filtrem Grayl zapewnią ci nieskazitelnie czystą wodę wszędzie, niezależnie od tego, gdzie się udasz. Odwiedź górskie szczyty albo plażuj z butelkami z filtrem. Dzięki nim twój organizm będzie odpowiednio nawodniony, a przyroda nie zostanie zaśmiecona przez jednorazowy plastik. Dbaj o swoje zdrowie i środowisko, korzystając z wysokiej jakości pojemników, które przetrwają z tobą długie lata.

Dbaj o przyrodę z marką Grayl!

Już sam wybór butelek z filtrem sprawi, że przyroda będzie zdecydowanie odciążona. Dzięki nim nie będziesz musiał każdego dnia wyrzucać tak dużych ilości plastiku, który zanieczyszcza planetę. Jednak to nie wszystko. Grayl przeznacza co najmniej 1% dochodu od każdego sprzedanego produktu na organizacje zajmujące się ochroną środowiska. Dlatego wspierając tę markę, wspierasz także dbających o przyrodę ludzi. Jeśli kupisz taką butelkę, szybko przekonasz się też, jak wygodne jest to rozwiązanie. To koniec z szukaniem sklepów, w których będziesz mógł kupić wodę!

Wybierz idealną butelkę w podróż

Jeśli marzysz o podróżach, musisz postawić na lekką i kompaktową, ale wygodną w użytkowaniu i lekką butelkę. Dzięki temu nie będzie zabierała zbyt wiele miejsca w twoim bagażu, jednocześnie pozwalając ci na picie bezpiecznej wody przez cały rok. Butelka filtrująca Grayl Ultralight Compact to model, który powinien doskonale sprawdzić się w takiej sytuacji. Zgrany wygląd oraz budowa składająca się z czterech solidnych elementów sprawią, że będziesz chciał korzystać tylko z niej!

Pamiętaj, aby wymieniać swoje filtry

Korzystając z butelki filtrującej, musisz pamiętać o tym, aby regularnie wymieniać filtry. Technologia wykorzystywana przez Grayl pozwala na usunięcie nawet 99,9% wirusów, które mogą znajdować się w wodzie. Z tego powodu woda, która przez nie przepłynie, jest bezpieczna do picia. Filtr wymienny Grayl Ultralight Compact ochroni cię przed salmonellą, usunie mikro plastiki czy metale ciężkie oraz zawarte w wodzie chemikalia. Poprawi także smak wody. Musisz to sam sprawdzić!