Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GRAYL

GRAYL
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

GRAYL

Butelki z filtrem Grayl zapewnią ci nieskazitelnie czystą wodę wszędzie, niezależnie od tego, gdzie się udasz. Odwiedź górskie szczyty albo plażuj z butelkami z filtrem. Dzięki nim twój organizm będzie odpowiednio nawodniony, a przyroda nie zostanie zaśmiecona przez jednorazowy plastik. Dbaj o swoje zdrowie i środowisko, korzystając z wysokiej jakości pojemników, które przetrwają z tobą długie lata.

Dbaj o przyrodę z marką Grayl!

Już sam wybór butelek z filtrem sprawi, że przyroda będzie zdecydowanie odciążona. Dzięki nim nie będziesz musiał każdego dnia wyrzucać tak dużych ilości plastiku, który zanieczyszcza planetę. Jednak to nie wszystko. Grayl przeznacza co najmniej 1% dochodu od każdego sprzedanego produktu na organizacje zajmujące się ochroną środowiska. Dlatego wspierając tę markę, wspierasz także dbających o przyrodę ludzi. Jeśli kupisz taką butelkę, szybko przekonasz się też, jak wygodne jest to rozwiązanie. To koniec z szukaniem sklepów, w których będziesz mógł kupić wodę!

Wybierz idealną butelkę w podróż

Jeśli marzysz o podróżach, musisz postawić na lekką i kompaktową, ale wygodną w użytkowaniu i lekką butelkę. Dzięki temu nie będzie zabierała zbyt wiele miejsca w twoim bagażu, jednocześnie pozwalając ci na picie bezpiecznej wody przez cały rok. Butelka filtrująca Grayl Ultralight Compact to model, który powinien doskonale sprawdzić się w takiej sytuacji. Zgrany wygląd oraz budowa składająca się z czterech solidnych elementów sprawią, że będziesz chciał korzystać tylko z niej!

Pamiętaj, aby wymieniać swoje filtry

Korzystając z butelki filtrującej, musisz pamiętać o tym, aby regularnie wymieniać filtry. Technologia wykorzystywana przez Grayl pozwala na usunięcie nawet 99,9% wirusów, które mogą znajdować się w wodzie. Z tego powodu woda, która przez nie przepłynie, jest bezpieczna do picia. Filtr wymienny Grayl Ultralight Compact ochroni cię przed salmonellą, usunie mikro plastiki czy metale ciężkie oraz zawarte w wodzie chemikalia. Poprawi także smak wody. Musisz to sam sprawdzić!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com