Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Kamizelka taktyczna Direct Action HURRICANE HYBRID CHEST RIG - Cordura - Czarny (CR-HRCN-CD5-BLK)

Kod SKU: HE.CR-HRCN-CD5-BLK
Kod EAN: 5908218714502
W magazynie
Wysyłka w ciągu 7 dni
1 179,00 zł Darmowa dostawa
Zapewnij sobie komfort w terenie i w czasie treningu, wybierając kamizelki taktyczne oraz akcesoria. To rozwiązania, które pozwolą wygospodarować dodatkowe miejsce na drobiazgi. Kamizelki taktyczne DIRECT ACTION Kamizelka taktyczna Direct Action HURRICANE HYBRID CHEST RIG - Cordura - Czarny (CR-HRCN-CD5-BLK) łączy w sobie praktyczność i najwyższą jakość. Zamów teraz z darmową dostawą.
HURRICANE® hybrid chest rig Podobnie jak w trakcie Bitwy o Anglię, nasz HURRICANE® jest koniem pociągowym całej linii. Ten rozpinany z przodu , hybrydowy, częściowo modułowy chest rig, posiada naszyte na stałe wewnętrzne kieszenie na magazynki. Dzięki zwartej konstrukcji, oraz przesunięciu kieszeni możliwie blisko centralnego zamka, pozwala na wygodne noszenie go samodzielnie, a po zamontowaniu do plate carriera sprawia, że całe wyposażenie znajduje się zawsze pod ręką. Cechy: -Wykonany z laminatu, Cordury® 500D oraz soft-shella -Zintegrowane ładownice na magazynki mogące pomieścić: 8 magazynków do systemu AR, 4 magazynki do systemu AK lub 4 do systemu SR -Naszyte na stałe kieszenie zewnętrzne: dwie ciche, w pełni regulowane, jedną na zamek błyskawiczny oraz jedną zamykaną na Velcro® umożliwiającą szybki dostęp do zawartości. -Płaskie kieszenie wewnętrzne w każdym panelu -Płaskie, w pełni regulowane szelki z uchwytami na PTT oraz możliwością mocowania dodatkowego wyposażenia -Wzmocniony chwyt ewakuacyjny wkomponowany w konstrukcję szelek -Interface umożliwiający doczepienie za pomocą klamer do plate carriera -Uchwyty na przewody/antenę -PALS bo bokach na radiostację, apteczkę lub kieszeni uniewersalne; poziomy montaż PALS pod ładownicami przeznaczony na stazę, ładownice pistoletowe itp.

100% Nylon
Więcej informacji
Kod SKU HE.CR-HRCN-CD5-BLK
Producent DIRECT ACTION
Kod EAN 5908218714502
Więcej informacji
Kod SKUHE.CR-HRCN-CD5-BLK
ProducentDIRECT ACTION
Kod EAN5908218714502
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kamizelka taktyczna Direct Action HURRICANE HYBRID CHEST RIG - Cordura - Czarny (CR-HRCN-CD5-BLK)
Twoja ocena
Więcej z DIRECT ACTION
Polecamy również: