Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

JAICO D.P.N.V.

JAICO D.P.N.V.
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jaico D.P.N.V.

Poznaj spreje twórcy marki Mugga! Jaico D.P.N.V. oferuje wysokiej jakości preparaty chroniące przed komarami i kleszczami. Dzięki nim nawet wyjeżdżając w tropiki, nie będziesz musiał martwić się ukąszeniami. W ten sposób ochronisz się przez wieloma groźnymi chorobami, takimi jak malaria. Stawiaj tylko na te produkty, które sprawią, że nie podleci do ciebie żaden niechciany owad. Wysoka zawartość składników aktywnych, które wykorzystuje Mugga, naprawdę działa!

Jaico D.P.N.V. to twórca znanej marki Mugga

Jaico D.P.N.V. było niewielką, belgijską manufakturą. W 1987 roku został w niej stworzony pierwszy produkt, służący do ochrony przed komarami. Z czasem popularność tworzonej przez nich marki Mugga zaczęła rosnąć. Dziś przedsiębiorstwo współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii i pochodzącym ze Szwecji Instytutem Zdrowia Publicznego. Dzięki temu zapewnia swoim klientom najwyższą jakość ochrony przed komarami, także w niebezpiecznych lasach deszczowych. To właśnie tam komary są najbardziej śmiercionośne.

Mleczko, które świetnie sprawdzi się w Polsce

Szukasz produktu, który dobrze ochroni cię przed komarami w polskich warunkach? Mleczko repelent Mugga zawiera stężenie 20,5% DEET, które jest wystarczające, aby ochronić przed lokalnymi owadami. Komary znad jeziora natychmiast zaczną cię unikać, a ty poczujesz ulgę, gdy na twojej skórze przestaną się pojawiać swędzące i nieprzyjemne zmiany. Na dodatek konsystencja tego produktu sprawi, że korzystanie z niego będzie niezwykle przyjemne.

Gdy wylatujesz w ciepłe kraje postaw na wyjątkową ochronę

Gdy planujesz wakacje w tropikach, nie możesz zapomnieć o tym, aby kupić preparat zapewniający najwyższą możliwą ochronę przed występującymi tam komarami. Te w ciepłych i wilgotnych warunkach przenoszą wiele groźnych chorób, które mogą skończyć się dla ciebie nawet śmiercią. Dlatego w tym przypadku wybieraj tylko Mleczko repelent Mugga ze stężeniem 50% DEET. Dzięki niemu staniesz się niewidoczny dla tropikalnych owadów.