Kabura do paralizatora PHAZZER DRAGON

Kabura do paralizatora PHAZZER DRAGON

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Kabura do paralizatora PHAZZER DRAGON

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 855700016
EAN: 5908262128133
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Cena promocyjna 39,00 zł Normalna cena 79,00 zł
- kabura przeznaczona do paralizatora PHAZZER DRAGON
- materiał: cordura

Kabura przeznaczona do paralizatora PHAZZER DRAGON.

PHAZZER
Paralizatory marki PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6, 5 metra. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla służb mundurowych jak i osób prywatnych.

Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec.

Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000 V (ENFORCER/ DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Więcej informacji
Kod SKU855700016
ProducentPHAZZER
EAN5908262128133
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com