111.25.006_0.jpg

Karabinek wiatrówka NORICA Dead Eye GRS kal.4,5 mm (111.25.001)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek wiatrówka NORICA Dead Eye GRS kal.4,5 mm (111.25.001)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 111.25.006
EAN: 8414462122064
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
999,00 zł

Karabinek Norica Dead Eye GRS jest zdecydowanie jedną z najciekawszych wiatrówek dostępnych na rynku. Ta konstrukcja to prawdziwa gratka dla fanów militariów, realistycznej broni a także dla osób lubujących się w karabinkach wyborowych. Polecamy ją młodzieży oraz dorosłym wymagających wszystkiego co najlepsze od swojego karabinka. Niesamowita technologia sprawia ogromną przyjemność ze strzelania. Polimerowe, oburęczne łoże jest lżejsze niż w modelach wykonanych z drewna. Takie rozwiązanie automatycznie zwiększa żywotność produktu. Aby ułatwić strzelanie i zapewnić solidny chwyt wyprofilowano miejsce imitujące magazynek tak aby dłoń leżała tam idealnie.  Chwyt pistoletowy jest anatomicznie ukształtowany i posiada wgłębienia na palce. Baka policzkowa jest regulowana do góry i dołu w celu zagwarantowania odpowiedniej pozycji przy namierzaniu celu. Kolba, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo poprawia podparcie wiatrówki i utrzymanie odpowiedniej postawy podczas strzelania dodatkowo absorbuje sporo odrzutu.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 474 mm. Lufa jest pokryta aluminiową osłoną anodyzowaną na czarno i ma ona za zadanie chronić lufę przed wygięciem, np. w momencie upadku. Na końcu tej lufy zamontowano na stałe światłowodową muszkę, która jest otoczona stalowym kapturem aby przypadkowo jej nie złamać. Jest to niespotykane w wiatrówkach konkurencji w podobnym przedziale cenowym. Do celowania służy również regulowana szczerbinka światłowodowa Tru-glo. Tą wiatrówką strzela się na duże dystanse i polecana jest luneta, którą trzeba dokupić osobno. Aby zwiększyć celność i powtarzalność strzału zamontowano system absorbujący odrzut RAS, a wraz z w pełni regulowanym spustem NATS cały proces wystrzału jest bardzo płynny. Na stalowym zamku umieszczono szynę montażową w standardzie 11 mm przez co można tam zamontować dowolnie wybraną przez siebie lunetę celowniczą natomiast po bokach są 2 szyny akcesoryjne R.I.S. 22 mm, np. na celownik laserowy i latarkę.

Wiatrówka Dead Eye GRS miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s przez co pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na spore dystanse. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie gazowej GRS, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy. Cały mechanizm przełamania lufy i naciągnięcie sprężyny gazowej został przeprojektowany tylko po to aby jak najbardziej zmniejszyć siłę, która jest potrzebna do tego procesu.

Zastosowane technologie:
Gas Ram System - Dzięki pracy wykonanej w dziale badań i rozwoju Norica udało się zintegrować system pneumatyczny GRS (Gas Ram System) zastępujący sprężynę, co znacznie poprawiło nasze produkty.

Zalety innowacyjnego systemu GRS:
- Mniej wibracji: brak wibracji sprężyny spowodowanych przez drgania wytwarzane przez sprężynę w celu rozluźnienia się po wystrzeleniu.
- Lepsze obciążenie: brak sprężyny, ładuje się bardziej równomiernie.
- Zwiększona dokładność: Zniknęły wibracje spowodowane przez sprężynę, pozwala to na większą dokładność strzelania.
- Stałe mocne uderzenie: Zanikanie sprężystości i zużycie materiału przestało występować, uzyskiwane jest stałe uderzenie mocy.
- Dłuższa żywotność: żywotność układu pneumatycznego jest lepsza niż w przypadku każdej sprężyny.

Solid Steel Breech Pro - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowalały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek. W wybranych modelach GRS pojawiło się nowatorskie przeprojektowanie zamka, które znacznie zmniejsza wysiłek podczas napinania.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

Recoil Absortion System - Zaprojektowany przez zespół inżynierów Norica, system wspomagany przez elastomerową końcówkę, który redukuje trwale uderzenie i odrzut wiatrówki o 40%, zapewniając płynniejszy cykl wystrzału, zwiększając prędkość początkową śruciny i poprawiając dokładność wiatrówki. Ten system używany jest w wiatrówkach przeznaczonych do strzelania precyzyjnego

Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenia celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji przednich ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

Norica Adjustable Trigger System - to system, który umożliwia regulację długości pierwszej i drugiej fazy, a także siłę nacisku na język spustowy. Takie rozwiązanie pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb strzelca eliminując tym samym szarpnięcia przy strzale. Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim strzałem!

Cechy produktu:

- Syntetyczna stopka przeciwwstrząsowa
- W pełni regulowana baka policzkowa
- Obudowa z wysokiej jakości polimeru
- W pełni regulowany spust.
- Posrebrzany metalowy język spustowy
- Światłowodowe mikrometryczne celowniki otwarte
- Muszka zabezpieczona stalowym kapturem
- Zredukowany wysiłek napinania
- Automatyczny bezpiecznik
- Szyny Picatinny po obu stronach
-11 mm szyna montażowa


* W zestawie nie ma lunety


- KALIBER: 4,5 mm
- PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
- ENERGIA POCISKU: 16 J
- RODZAJ ŚRUTU: diabolo
- RODZAJ LUFY: gwintowana
- DŁUGOŚĆ LUFY: 474 mm
- DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 1155 mm
- RODZAJ ZASILANIA: sprężyna gazowa GRS
- RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY: klasyczny / łamana lufa
- PRZYRZĄDY CELOWNICZE: muszka i szczerbinka regulowana tru-glo
- SZYNA MONTAŻOWA: 11 mm
- SZYNA AKCESORYJNA: 22 mm
- MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA: polimer
- KOLOR WYKOŃCZENIA: czarny
- BEZPIECZNIK: automatyczny
- SYSTEM SPUSTOWY: regulowany NATS
- CELNOŚĆ: precyzyjna
- ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU: 35 m
- TRYB STRZELANIA: jednostrzałowy
- ODRZUT: słaby
- RODZAJ KOLBY: z baką regulowaną

Więcej informacji
Kod SKU111.25.006
ProducentNORICA
Rodzaj zasilaniaGAS-RAM - Sprężyna gazowa
Możliwość montażu celownikaTak
Rodzaj kolbyPolimer
Luneta w zestawieTak
Rodzaj lufyGwintowana
MagazynekNie
Rodzaj naciąguKlasycznie łamana
Tryb strzelaniaJednostrzałowe
Kaliber4,5 mm
Stylistyka wojskowaNie
Rodzaj śrutuDiabolo
Przyrządy celownicze stałeNie
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN8414462122064
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com